Dordrecht, Netherlands

Dordtse zwemtopper naar WK kortebaan

Het Dordtse zwemtalent Kim Busch is door de zwembond KNZB geselecteerd om deel te nemen aan het WK kortebaan in China. Het WK wordt van 11 tot en met 16 december gehouden in Hangzou.
Gert van der Steen | 1 november 2018 10:52 | Aangepast op 1 november 2018 10:52
Zij gaat voor Nederland uitkomen op de dames estafettenummers 4x50m en 4x100m vrije slag. Dat maakte technisch directeur André Cats van de KNZB afgelopen maandag bekend.


Kim Busch heeft al een aardige verzameling medailles. Ze was tot nu toe goed voor twee bronzen en twee zilveren WK-plakken en ook op het EK zwom ze al naar zilver. Desondanks is ze volgens haar Instagram-account ook nu weer laaiend enthousiast.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...