gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

fdde64a5f1f9cb99f9d189ee0e331a38

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkoppen staan na dit verlies op de elfde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. Tijd voor Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (voetballiefhebber) om halverwege het seizoen de balans op te maken.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Dordt kan terugkijken op een redelijke wedstrijd in Tilburg. Alleen is het weer een herhaling van zetten. FC Dordrecht krijgt genoeg kansen, maar scoort te weinig goals. Met oud-spits Devin Haen vindt Willem II daarentegen wél het net. Niet uitblinken, maar wel winnen. Iets waar de Dordtse supporters momenteel prima mee kunnen leven, maar wat aan de Krommedijk niet de realiteit is.

Want FC Dordrecht pakt de laatste tijd te weinig punten, dus zien De Plucheplakkers dat het competitieduel met FC Eindhoven van aanstaande vrijdag een cruciale wordt. Aanhaken of afhaken. Hoe dan ook, het belooft een gezellige avond in en rondom het M-Scores Stadion te worden. De supportersvereniging van FC Dordrecht heeft weer allerlei plannen en die kunnen De Plucheplakkers zeker bekoren.

Wat er nog meer in de podcast zit? Het Google-talent van Arco, een vriend van de show die het niet zo op carnaval heeft (net als Sjoerd) en een ode aan de stadionlampen van de Krommedijk. Je kunt de nieuwste aflevering hier beluisteren.

Lees ook

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.

Boot screenshot

Opvangschip asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt vervangen

Het schip dat het COA gebruikt voor de opvang van asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt ingewisseld voor een nieuw vaartuig. Aan de bestaande opvang verandert niets door de wisseling van het schip.

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

SP20260712 Supertrap Big Rivers 2026

Big Rivers: hele maand augustus op TV Dordrecht

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.