gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht koestert punt, maar baalt van penalty: 'Zeer dubieus moment'

b26ccf93fc23a82d2adc0a58e4625069

Hoewel FC Dordrecht kan leven met het 1-1 gelijkspel tegen De Graafschap, knaagt de tegengoal aan de thuisploeg. Een makkelijk gegeven strafschop zorgde ervoor dat de Krommedijkclub niet de volle buit, maar 'slechts' een punt overhield aan de confrontatie met de directe concurrent. "Als dit een penalty is, moet je elke week zo'n penalty weggeven."

Corrado Francke |  | Aangepast op
Rick Adjei, die in het coachvak de geschorste Melvin Boel verving, spreekt van een 'zeer dubieus moment' tien minuten voor rust. Scheidsrechter Jannick van der Laan betrapte basisdebutant Reda Akmum bij een Doetinchemse corner op vasthouden en wees resoluut naar de stip, tot verbazing van de FC Dordrecht-spelers en staf.

"Buitenom dat heeft de ploeg heel hard gewerkt met de jongens die we hadden. We hebben het maximale eruit gehaald", wijst Adjei naar de inzet van zijn ploeg. "Dat ben je denk ik wel van ons gewend: een ploeg die alles geeft tot de laatste snik."

Gemengde gevoelens
Vieiri Kotzebue, die doelpuntenmaker Dean Zandbergen in het laatste halfuur verving, hield zodoende gemengde gevoelens over aan zijn debuut. "We begonnen goed aan de eerste helft en hadden het daarna wat lastig. De tweede helft was fifty-fifty, misschien dat zij wat beter waren", zegt de van FC Den Bosch gehuurde spits.

Kotzebue, die eerder dit seizoen nog tegen FC Dordrecht scoorde, kent trainer Boel vanuit zijn jeugd al een tijdje. "Bij NAC heb ik heel vaak tegen zijn team mogen spelen én gescoord, dus vandaar", merkt hij op.

Door de puntendeling staat FC Dordrecht gedeeld vierde in de Keuken Kampioen Divisie. Op zaterdag 8 februari is Helmond Sport in Brabant de volgende tegenstander.

Bekijk via ons YouTube-kanaal uitgebreide reacties van Adjei en Kotzebue op FC Dordrecht - De Graafschap:

Lees meer over:

Lees ook

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.