gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht lijdt kleine nederlaag tegen Telstar na goal in slotkwartier

3374a6abc741a31aeab58ba63e6c57f9.jpg

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een kleine nederlaag geleden in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Telstar werd het, na een goal in het slotkwartier, 1-0 voor de thuisploeg. FC Dordrecht staat, met nog zeven duels te gaan, zeventiende op de ranglijst.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De griepepidemie had ook de Schapekoppen niet overgeslagen en daarom waren er flink wat opvallende namen in de basiself. Toine van Huizen, Anouar El Azzouzi en Christian Conteh ontbraken. Mathis Suray schoof een linie door terwijl Emir Biberoglu, Jop van der Avert en de van een lange blessure teruggekeerde Devon Koswal ook aan de aftrap stonden.

De eerste helft leverde weinig spektakel en een handvol kansen op. Suray schoot na een kwartier een vrije trap op de paal, aan de overzijde waren onder meer Glynor Plet en Ozan Kökcü gevaarlijk. Dordrecht-keeper Liam Bossin had wat knappe in huis en hield daarmee zijn doel schoon.
Dat lukte de Iers-Belgische doelman na rust echter niet. Het duurde lang, maar uiteindelijk gebeurde wat al lange tijd in de lucht hing. Plet, die in het vorige thuisduel met de Dordtenaren ook al beslissend was, scoorde zijn negende van het seizoen en dat betekende een voorsprong voor de Noord-Hollanders: 1-0.

Met onder meer Bradley Vliet en debutant Jaymillio Pinas probeerde Santoni nog om een punt mee te nemen. Dat lukte niet, want het bleef 1-0. Zo gaat FC Dordrecht richting de laatste zeven competitiewedstrijden als zeventiende op de ranglijst.

Lees ook

IMG_3316.JPG

Familie De Vries wint stuk grond van Werelderfgoed Kinderdijk

Minder tegels en meer groen. Dat is waar het NK Tegelwippen om draait, met als doel om onze streek beter te beschermen tegen hevige regenval en extreme hitte. Deelnemers maken kans op een uniek stukje grond, ter grootte van een tegel, van iconische plekken in Nederland, waaronder de molens in Kinderdijk. Familie De Vries kwam als een van de winnaar uit de bus en is nu in het bezit van een stukje UNESCO-erfgoed. “Ik vind het heel bijzonder!”

requiem.png

Zondag op TV Dordrecht: Requiem Johan de Witt

Een van de meest bijzondere activiteiten in het kader van het herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam Johan de Witt’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

stembureauraadslid.png

Maand na de verkiezingen: zo staat het met de formatie in alle gemeenten

Bij de één is het al zo goed als zeker, bij de ander is een nieuwe coalitie nog ver weg. Precies een maand na de gemeenteraadsverkiezingen is in nog lang niet alle gemeenten duidelijk welke partijen het nieuwe college gaan vormen. Een overzicht.

yv2026417NKS04072.jpg

FC Dordrecht kan play-offs op de buik schrijven na oorwassing in Almere

Nu is het zeker: FC Dordrecht doet dit seizoen niet mee aan de play-offs om promotie naar de eredivisie. De ploeg had bij het ingaan van de voorlaatste reguliere speelronde nog een ieniemienie-kans, maar een 4-1 nederlaag bij Almere City bezegelde het lot definitief.

hackaszfoto.png

Hack raakt ziekenhuis, maar geen gegevens gelekt: ‘Wisten dat we kwetsbaar zijn’

Onhandig is het zeker, maar geschokt is men bij het Albert Schweitzer ziekenhuis niet door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Daardoor kunnen patiënten al anderhalve week niet bij cliëntenportaal MijnASz. “Het gaat erom hoe je ermee omgaat”, benadrukt bestuursvoorzitter Nicole Stolk.

politie.jpg

Nepagenten maken slachtoffers in Sterrenburg

Er zijn criminelen actief als nepagenten in de Dordtse wijk Sterrenburg. De afgelopen twee weken zijn er achttien meldingen gemaakt van criminelen die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker.