Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht moet aanvoerder Van Huizen drie duels missen na rode kaart

FC Dordrecht moet het de komende drie competitieduels zonder aanvoerder Toine van Huizen doen. De verdediger kreeg in het duel met VVV Venlo vrijdagavond een rode kaart vanwege een slaande beweging naar een tegenstander.
Corrado Francke | 20 februari 2023 18:00 | Aangepast op 20 februari 2023 18:00
Van Huizen, die sinds de zomer van 2021 speler is van FC Dordrecht, is uitgesloten voor vier duels, waarvan één voorwaardelijk.

Bizarre slotfase
De rode kaart van de verdediger was vrijdagavond het begin van een bizarre slotfase, waarin de bezoekers in de laatste seconde er met de volle buit vandoor gingen: 1-2. Vlak daarvoor maakte Dordt-spits Samuele Longo nog de gelijkmaker, maar dat bleek uiteindelijk niet voldoende voor een punt.

Van Huizen mist door zijn schorsing de wedstrijden tegen NAC Breda (24 februari), Almere City (3 maart) en zijn oude club De Graafschap (10 maart). FC Dordrecht staat momenteel vijftiende in de eerste divisie, met 26 punten uit 25 duels.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Dordtse periodetitel in aantocht? De Plucheplakkers blikken vooruit

Nog twee keer winnen en FC Dordrecht heeft in de Keuken Kampioen Divisie zo goed als zeker de derde ...

Na lange blessure is Van Vianen terug bij FC Dordrecht: ‘Hartstikke blij mee’

Daniël van Vianen (22) heeft 272 dagen nadat hij een zware knieblessure opliep zijn rentree gemaakt ...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...