gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht shopt opnieuw in Spakenburg en haalt nieuwe verdediger

935d92122a0b37d767815fa5813d304c

FC Dordrecht heeft donderdag de eerste aanwinst in aanloop naar het nieuwe seizoen gepresenteerd. Vleugelverdediger Deveron Fonville (21) komt over van VV IJsselmeervogels en tekent voor twee jaar, met een optie voor nog een seizoen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het is sinds de jaarwisseling de derde keer dat de Krommedijkclub in de gemeente Bunschoten-Spakenburg shopt. In januari trok de club al Augustin Drakpe (Spakenburg) en Marouane Afaker (IJsselmeervogels) aan. Fonville wordt dus herenigd met Afaker, die in maart zijn eerste goal voor FC Dordrecht scoorde.

Fonville begon zijn voetbalcarrière in Nieuwegein en doorliep vervolgens de jeugdopleiding van PSV. In 2019 maakte de linkspoot de overstap naar de academie van FC Utrecht. Na een avontuur bij derdedivisionist USV Hercules maakte hij eind 2023 de overstap naar IJsselmeervogels.

“Ik ben ontzettend blij om mijn eerste profcontract te tekenen bij FC Dordrecht”, laat Fonville via de clubsite van zijn nieuwe werkgever weten. “Dit is een geweldige kans om mezelf verder te ontwikkelen en bij te dragen aan het succes van de club. Deze stap bevestigt voor mij dat alles mogelijk is, zolang je er maar in gelooft.”

Lees meer over:

Lees ook

aiboeken

AI-bedrijven kopen boekwinkel van Nancy leeg: 'Deze boeken gaan door de shredder'

Tweedehandsboekhandelaar Nancy Schot uit Hendrik-Ido-Ambacht verkocht jarenlang vooral aan liefhebbers uit de buurt. Tegenwoordig stuurt ze duizenden bestellingen naar de Verenigde Staten. Haar oude boeken worden namelijk gebruikt om AI-modellen te trainen: “Het is goede handel, maar de boeken gaan op deze manier wel verloren.”

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.