Dordrecht, Netherlands

Frank Peters wint fotografieprijs

Oud RTV Dordrecht cameraman Frank Peters won onlangs de internationale ‘Dutch Mountain Film Festival’ fotografieprijs. De foto paste volgens de jury goed binnen het thema ‘Back to Basic’ en was fototechnisch gezien perfect.
Peter Tromp | 4 december 2015 10:24 | Aangepast op 4 december 2015 10:24
Peters won de prijs met zijn foto van de Matterhorn bij nacht (zie foto), die hij maakte voor ‘Bergen Magazine’. Hier maakte hij een fotoreportage over 150 jaar geschiedenis van deze berg op de grens van Zwiterland en Italië.


Frank Peters werk is ook in de race voor twee andere internationale fotografie awards; ‘ Travel Photographer of the Year’ en ‘ Outdoor Photographer of the Year’. Hier doet hij mee met foto’s die hij maakte in de Franse Dolomieten. De winnaar voor deze awards worden in december en januari bekend gemaakt.

Lees ook

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...

Twee autobranden in één nacht in onze regio

In zowel Dordrecht als Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een autobrand geweest. Be...