Dordrecht, Netherlands

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

De lekkage tijdens werkzaamheden in Dordrecht. Streekomroep 56
In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamheden werden een gas- en waterleiding geraakt.
Redactie Streek 56 | 27 januari 2026 14:42 | Aangepast op 27 januari 2026 14:42
Rond 09.00 uur kreeg de brandweer een melding van een gaslekkage in de Einsteinstraat op bedrijventerrein Dordtse Kil I. Tijdens werkzaamheden daar bleek niet alleen een gasleiding, maar ook een waterleiding geraakt te zijn.

De brandweer heeft op locatie het gaslek gedicht, waarna Stedin en Evides de leidingen hebben gerepareerd. Er zijn geen gewonden gevallen.

Lees ook

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...