Dordrecht, Netherlands

Gewapende overval bij bushalte Laan van Europa; politie zoekt getuigen

Bij een bushalte op de Laan van Europa is woensdagavond een Antilliaanse man (26) overvallen door twee mannen. Tijdens de overval raakte hij gewond aan zijn hoofd. De politie zoekt getuigen.
Sander de Jonge | 28 oktober 2021 14:23 | Aangepast op 28 oktober 2021 14:23
De man uit Aruba zat bij een bushalte toen er een zilverkleurige personenauto aan kwam rijden. Twee mannen stapten uit en richtten een vuurwapen op het slachtoffer. De man werd geslagen op zijn hoofd en buik. Hij is vervolgens beroofd van zijn jas en tas.

Door de klappen op zijn hoofd raakte hij daar lichtgewond en moest daarvoor naar het ziekenhuis. De politie vraagt nu over getuigen waren of dat er beelden zijn gemaakt van het incident.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...