Dordrecht, Netherlands

Gluren bij de buren: zo ziet het leven in een tiny house eruit

Kun jij je een leven op dertig vierkante meter voorstellen? De bewoners van de tiny houses op het Dordtse Tussentij doen niets anders. Hoe ze dat doen, zie je vanavond in een nieuwe Op Pad Met Ad.
Redactie RTV Dordrecht | 22 maart 2024 14:00 | Aangepast op 22 maart 2024 13:53
Deze zaterdag zetten de minimalisten tussen 14.00 en 17.00 uur de deuren wagenwijd open voor publiek. Bezoekers kunnen de kleine onderkomens van binnen en van buiten bekijken. Daarnaast zorgen de bewoners voor koffie en thee.

De eigenaren vertellen graag over hun bijzondere manier van leven, merkte programmamaker Ad van den Herik toen hij bij ze langs ging voor een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad. Bekijk hieronder het exclusieve bezoek aan een rijk leven met beperkte ruimtes.

Lees meer over:

Op Pad Met Ad|

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Op Pad Met Ad: een route langs de verzetshelden van Essenhof

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad loopt presentator Ad van den Herik op begraafplaats Esse...

Vrijdag op TV: Op Pad Met Ad: of toch ‘het pad van Ad’ (Wouters)

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik helemaal naar België, ...

Sterrenburg 60 jaar: columnist Kees Thies vertelt al zijn jeugdherinneringen

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad kijken we naar een wandeling door het zestig jaar oude S...

Deze week gaat Ad op pad in het Dordrechts museum

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik een bezoek aan het D...

Ravijnjaar 2026: waar moet de gemeente volgens u op bezuinigen?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met: de Dor...