Dordrecht, Netherlands

Goedkeuring voor Dordtse Kil IV

Bedrijventerrein Dordtse Kil IV komt er. De Raad van State heeft groen licht gegeven en daarmee is de kogel definitief door de kerk. De gemeente kan nu starten met de voorbereidingen voor de ontwikkeling van het logistieke bedrijventerrein op de Westelijke Dordtse Oever.
Marjolein Vos | 27 juni 2018 13:27 | Aangepast op 27 juni 2018 13:27
Van de Raad van State moeten er een paar kleine aanpassingen worden gedaan op het plan, maar die zullen niet voor vertraging zorgen. En daarmee komt er een einde aan 25 jaar gesteggel over het nieuwe bedrijventerrein. En dat is goed nieuws voor de gemeente, die zo meer ruimte heeft voor logistieke bedrijven.

Maar Milieudefensie Drechtsteden is minder enthousiast. Ze laat weten dat er alleen maar verliezers zijn. Door de jaren heen werden er regelmatig

Lees ook

Initiatiefnemer estafetteprotest tegen azc stopt na geweld extreemrechts

Het werden er uiteindelijk geen tien, maar negen estafetteprotesten die Richard van der Elst organis...

Kuijt trots na comeback tegen Helmond Sport: ‘Op karakter geknokt en twee prachtige goals’

Na een moeizame eerste helft boog FC Dordrecht vrijdagavond een achterstand om in een 2-1 overwinnin...

FC Dordrecht knokt zich langs Helmond Sport na achterstand: 2-1 winst in ‘zes punten wedstrijd’

Een zogenoemde zes punten wedstrijd voor FC Dordrecht op de vrijdagavond. De Schapekoppen, achtste i...

Deze gemeente opent een tentoonstelling over vrouwenmoord: ‘Femicide overkomt veel vrouwen‘

De gemeente Papendrecht presenteert vrijdag de expositie ‘Femicide – de stilte doorbroken’ in het g...

Steekpartij bij schoolmusical: vader verdacht van dubbele poging doodslag

De steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam, vlak voor de zomervakantie, had te maken m...

Op Pad Met Ad: in gesprek met oliebollenbakker Monique van Griensven

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met oliebol...