Dordrecht, Netherlands

Handtekeningenactie ‘Huur te duur’

Het Actiecomité Huur te Duur Wielwijk wil op woensdag 20 mei ruim 900 bezwaarschriften tegen huurverhoging aanbieden aan de woningbouwcorporatie Woonbron.
Gert van der Steen | 11 mei 2015 09:58 | Aangepast op 11 mei 2015 09:58
Het comité heeft 1000 flyers met een protestbrief verspreid in de wijk. Daarvan zijn er 912 ondertekend teruggekomen. Het gaat om huurders van Woonbron en Woonzorg.

Bovendien is er een knelpuntenboek samengesteld over schrijnende situaties op woongebied in de wijk. De commissie hoopt tijdens de bijeenkomst antwoord te krijgen op haar vragen over de komende huurverhoging en over mogelijke verbeterpunten in de wijk.

De bijeenkomst vindt plaats in buurtcentrum De Admiraal en begint om 14.00 uur.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...