Dordrecht, Netherlands

Hennepkwekerij aangetroffen in Amalia van Solmsstraat

De politie heeft woensdag een wietkwekerij ontmanteld in Krispijn. In een woning aan de Amalia van Solmsstraat stonden 193 planten.
Marjolein Vos | 15 december 2021 14:54 | Aangepast op 15 december 2021 14:54
De kwekerij werd ontdekt door een melding via meld misdaad anoniem, laat de politie weten.

“Tegen de verdachten is proces verbaal opgemaakt. Er zijn op dit moment nog geen personen aangehouden,” vertelt een woordvoerder.


“Naast het feit dat het telen van hennep strafbaar is gesteld is er ook een grotere kans op brandgevaar. Zo is er op 17 mei 2020 bijvoorbeeld nog een brand ontstaan in een woning met een hennepkwekerij op de Vincent van Goghstraat.”



De politie roept mensen op die vermoeden dat ergens een hennepkwekerij zit, dit te melden via 0900-8844 of bij meld misdaad anoniem via 0800-7000.

Foto: Politie Dordrecht.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...