Dordrecht, Netherlands

Huiskamerfestival ook van start in Dordrecht

Het huiskamerfestival ‘Muziek bij de Buren’ is dit jaar ook in Dordrecht. Tijdens het festival vinden er optredens plaats in minstens 20 huiskamers door de hele stad, met muziek uit nagenoeg elk genre.
Jasmin Zahirovic | 12 september 2017 11:04 | Aangepast op 12 september 2017 11:04
Muziek bij de Buren stelt mensen in de gelegenheid om elkaar in een intieme huiskamersfeer te ontmoeten en samen te genieten van muziek. De initiatiefnemers willen zo de interactie tussen muzikanten en het publiek verbeteren.


De optredens zijn vrij toegankelijk en vinden zondag 10 december plaats. Enthousiastelingen kunnen zich tot en met 13 oktober inschrijven om mee te doen, als podium of als muzikant.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Oude postkantoor Dordrecht terug in het leven geroepen

Uit het oog, maar niet uit het hart: én binnenkort weer te zien. Het digitale 3D model van het oude ...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...