Dordrecht, Netherlands

Huiskamerfestival ook van start in Dordrecht

Het huiskamerfestival ‘Muziek bij de Buren’ is dit jaar ook in Dordrecht. Tijdens het festival vinden er optredens plaats in minstens 20 huiskamers door de hele stad, met muziek uit nagenoeg elk genre.
Jasmin Zahirovic | 12 september 2017 11:04 | Aangepast op 12 september 2017 11:04
Muziek bij de Buren stelt mensen in de gelegenheid om elkaar in een intieme huiskamersfeer te ontmoeten en samen te genieten van muziek. De initiatiefnemers willen zo de interactie tussen muzikanten en het publiek verbeteren.


De optredens zijn vrij toegankelijk en vinden zondag 10 december plaats. Enthousiastelingen kunnen zich tot en met 13 oktober inschrijven om mee te doen, als podium of als muzikant.

Lees ook

Nieuwe poging om asielopvang Papendrecht te blokkeren: 'Ernstige tekortkomingen'

Een aantal inwoners van Papendrecht is opnieuw een petitie gestart tegen de komst van asielopvang in...

Dit monumentale schakelstation herbergt binnenkort tientallen Dordtenaren

In het voormalig schakelstation op de hoek van de Oranjelaan en het Wantij wordt de hand gelegd aan ...

Bodemonderzoek naar explosieven uit Tweede Wereldoorlog in Amstelwijck

In de Dordtse wijk Amstelwijck start binnenkort een bodemonderzoek naar een mogelijk niet-gesprongen...

Vrouwen in onze streek niet allemaal even financieel zelfstandig: dit zijn de verschillen

Vrouwen in onze streek staan minder vaak financieel op eigen benen dan gemiddeld in Nederland. Dat b...

Nieuwbouw stap dichterbij: ‘Vanuit je woonkamer scheepsbouw en oude dorpskern zien’

De ontwikkeling van 152 woningen in hartje Alblasserdam is een stuk dichterbij gekomen. Verschillend...

FC Dordrecht geeft voorsprong pijnlijk uit handen tegen RKC: 1-2

FC Dordrecht heeft maandagavond een pijnlijke nederlaag geleden tegen RKC Waalwijk. Aan de Krommedij...