Dordrecht, Netherlands

Huurtransfer FC Dordrecht-goalie Bossin naar Feyenoord definitief

Liam Bossin met het shirt van Feyenoord Facebook
Het hing al even in de lucht, maar nu is het officieel: Liam Bossin wordt het komende halfjaar verhuurd aan Feyenoord. De talentvolle Mannou Berger wordt de nieuwe FC Dordrecht-doelman, maar die overstap is nog niet bevestigd.
Corrado Francke | 23 januari 2025 16:16 | Aangepast op 23 januari 2025 16:16
Bossin wordt tot en met het einde van het seizoen gehuurd. Daarna heeft Feyenoord een optie om hem definitief in te lijven. "Voor mij was het meteen duidelijk dat ik dit wilde", zegt Bossin op de website van de Rotterdammers. "Als Feyenoord belt, moet je gewoon 'ja' zeggen. Ik was natuurlijk eerste keeper bij FC Dordrecht, maar hier krijg ik een andere rol, als reservedoelman. Daarnaast wil ik mezelf natuurlijk ook verder ontwikkelen, zowel fysiek als op het gebied van keeperstechniek. Daar kijk ik heel erg naar uit."

De 28-jarige Bossin wordt al een paar weken in verband gebracht met een huurtransfer naar Feyenoord. De Ierse Belg bevestigde twee weken geleden zijn overstap, net als meerdere FC Dordrecht-spelers zoals aanvoerder Jari Schuurman.

Toch geen roet in het eten
Een blessure van Feyenoord-jeugdproduct Berger leek heel even roet in het eten te gooien, maar de deal kwam er toch. Bossin gaat bij Feyenoord het keeperstrio met Justin Bijlow en Timon Wellenreuther vormen en krijgt het rugnummer 39.

De geruchten en uitspraken rondom Bossin kwam verschillende media op een 'spreekverbod' met spelers van FC Dordrecht te staan na het duel tegen Jong AZ (1-1) afgelopen vrijdag.

Andere nieuwelingen
De Schapenkoppen presenteerden deze en afgelopen week twee andere nieuwelingen. Buitenspeler Marouane Afaker en verdediger Augustin Drakpe waren de eerste winterse versterkingen aan de Krommedijk. Drakpe mocht, nog geen twee dagen na zijn contractondertekening, gelijk aan de bak tegen Jong AZ en kende een uitstekend debuut.

FC Dordrecht nam woensdag afscheid van verdediger Jop van der Avert, die naar Zuid-Korea vertrekt. De club nam eerder afscheid Brahim Darri, die inmiddels zijn debuut voor VVV-Venlo heeft gemaakt.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Lees ook

Bekijk hier een samenvatting van ASWH - FC Dordrecht (1-1)

FC Dordrecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen gestart met een 1-1 gelijkspel tegen derdediv...

Jeugdig FC Dordrecht start oefencampagne met remise bij ASWH

FC Dordrecht en ASWH hebben zaterdagmiddag de oefencampagne afgetrapt met een 1-1 gelijkspel. De Amb...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

FC Dordrecht vindt in Jong AZ'er tweede zomerse aanwinst

Jurre van Aken is de tweede zomeraanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige vleugelverdediger komt tran...