gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Huurtransfer FC Dordrecht-goalie Bossin naar Feyenoord definitief

6ec7e93b648c6f87d50125118dd5f49a

Het hing al even in de lucht, maar nu is het officieel: Liam Bossin wordt het komende halfjaar verhuurd aan Feyenoord. De talentvolle Mannou Berger wordt de nieuwe FC Dordrecht-doelman, maar die overstap is nog niet bevestigd.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Bossin wordt tot en met het einde van het seizoen gehuurd. Daarna heeft Feyenoord een optie om hem definitief in te lijven. "Voor mij was het meteen duidelijk dat ik dit wilde", zegt Bossin op de website van de Rotterdammers. "Als Feyenoord belt, moet je gewoon 'ja' zeggen. Ik was natuurlijk eerste keeper bij FC Dordrecht, maar hier krijg ik een andere rol, als reservedoelman. Daarnaast wil ik mezelf natuurlijk ook verder ontwikkelen, zowel fysiek als op het gebied van keeperstechniek. Daar kijk ik heel erg naar uit."

De 28-jarige Bossin wordt al een paar weken in verband gebracht met een huurtransfer naar Feyenoord. De Ierse Belg bevestigde twee weken geleden zijn overstap, net als meerdere FC Dordrecht-spelers zoals aanvoerder Jari Schuurman.

Toch geen roet in het eten
Een blessure van Feyenoord-jeugdproduct Berger leek heel even roet in het eten te gooien, maar de deal kwam er toch. Bossin gaat bij Feyenoord het keeperstrio met Justin Bijlow en Timon Wellenreuther vormen en krijgt het rugnummer 39.

De geruchten en uitspraken rondom Bossin kwam verschillende media op een 'spreekverbod' met spelers van FC Dordrecht te staan na het duel tegen Jong AZ (1-1) afgelopen vrijdag.

Andere nieuwelingen
De Schapenkoppen presenteerden deze en afgelopen week twee andere nieuwelingen. Buitenspeler Marouane Afaker en verdediger Augustin Drakpe waren de eerste winterse versterkingen aan de Krommedijk. Drakpe mocht, nog geen twee dagen na zijn contractondertekening, gelijk aan de bak tegen Jong AZ en kende een uitstekend debuut.

FC Dordrecht nam woensdag afscheid van verdediger Jop van der Avert, die naar Zuid-Korea vertrekt. De club nam eerder afscheid Brahim Darri, die inmiddels zijn debuut voor VVV-Venlo heeft gemaakt.

Lees meer over:

Lees ook

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

retouchedrws

Klep Papendrechtsebrug wordt klaargemaakt voor de toekomst: 'Uitdagend werk'

Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.

SP20260712 Supertrap Big Rivers 2026

Big Rivers: hele maand augustus op TV Dordrecht

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.