Dordrecht, Netherlands

Illegaal vuurwerk in woning Schipbeekstraat

De politie heeft 50 kilo vuurwerk in beslag genomen. het gaat om illegaal vuurwerk dat lag verstopt in een woning aan de Schipbeekstraat. De bewoner is aangehouden.
Peter Tromp | 3 augustus 2017 13:34 | Aangepast op 3 augustus 2017 13:34
De partij vuurwerk lag voor een deel op zolder. Daar was het verstopt achter schuifpanelen. Op andere plekken in de woning lag nog meer vuurwerk.

Het gaat onder andere om Chinese rollen, nitraatmatten en flowerbeds. Volgens de politie is het opbergen van vuurwerk in huis levensgevaarlijk voor huisgenoten en buren.

De politie kwam het vuurwerk woensdag op het spoor na een tip via Misdaad Anoniem. De 35-jarige bewoner liet de agenten binnen.

Foto: politie

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...