Dordrecht, Netherlands

Illegaal vuurwerk in woning Schipbeekstraat

De politie heeft 50 kilo vuurwerk in beslag genomen. het gaat om illegaal vuurwerk dat lag verstopt in een woning aan de Schipbeekstraat. De bewoner is aangehouden.
Peter Tromp | 3 augustus 2017 13:34 | Aangepast op 3 augustus 2017 13:34
De partij vuurwerk lag voor een deel op zolder. Daar was het verstopt achter schuifpanelen. Op andere plekken in de woning lag nog meer vuurwerk.

Het gaat onder andere om Chinese rollen, nitraatmatten en flowerbeds. Volgens de politie is het opbergen van vuurwerk in huis levensgevaarlijk voor huisgenoten en buren.

De politie kwam het vuurwerk woensdag op het spoor na een tip via Misdaad Anoniem. De 35-jarige bewoner liet de agenten binnen.

Foto: politie

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...

Waterscootertocht trekt met ruim 100 deelnemers door Drechtsteden

In Dordrecht heeft opnieuw de grootste waterscooter-toertocht van Nederland plaatsgevonden: de jaarl...