Dordrecht, Netherlands

Illegaal vuurwerk in woning Schipbeekstraat

De politie heeft 50 kilo vuurwerk in beslag genomen. het gaat om illegaal vuurwerk dat lag verstopt in een woning aan de Schipbeekstraat. De bewoner is aangehouden.
Peter Tromp | 3 augustus 2017 13:34 | Aangepast op 3 augustus 2017 13:34
De partij vuurwerk lag voor een deel op zolder. Daar was het verstopt achter schuifpanelen. Op andere plekken in de woning lag nog meer vuurwerk.

Het gaat onder andere om Chinese rollen, nitraatmatten en flowerbeds. Volgens de politie is het opbergen van vuurwerk in huis levensgevaarlijk voor huisgenoten en buren.

De politie kwam het vuurwerk woensdag op het spoor na een tip via Misdaad Anoniem. De 35-jarige bewoner liet de agenten binnen.

Foto: politie

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Overvaller dreigt met vuurwapen in slijterij

Redactie Streek 56 | 7 nov 2025 11:58

Lees ook

Brand op dak van sporthal, pand ontruimd

Op het dak van een sporthal in Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdagmiddag brand gewoed. De hal is ont...

Wie koopt dit schilderij van half miljoen: 'Het mag weg, maar het hoeft niet'

Het was één van de kunstontdekkingen in 2024. Het portret van Michiel Adriaensz de Ruyter van schild...

Steeds meer mensen zonder vangnet, maar steeds minder mentoren om ze op te vangen

Er is een schreeuwend tekort aan vrijwilligers die mensen helpen die niemand meer hebben om op terug...

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Een zoektocht naar Pokémon is woensdag voor een man geëindigd met een nat pak. Aan de rand van Park ...

Nieuwe Tweede Kamer geïnstalleerd, inclusief deze drie streekgenoten

Drie streekgenoten zijn woensdag geïnstalleerd als Kamerlid. Het gaat om Edwin Prickaertz (PVV), Jan...

Michel leert jongeren hoe ze met hun geld moeten omgaan: ‘De hele rekening was binnen een week opgegokt’

Een studie betalen of een scooter kopen, en dat allemaal van een bijbaantje bij de supermarkt. De fi...