gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jeroen Kunstman nieuwe directeur Stichting Cultuureducatie

96be44316dcd2f323cfbacd3cc2540a9.jpg

De Stichting Cultuureducatie (SCe) heeft per 1 maart een nieuwe directeur-bestuurder: Jeroen Kunstman. Hij volgt René Nekkers op in de aansturing van SCe, waaronder Servicebureau Onderwijs&Cultuur (SOC), Popcentrale, ToBe cultuurcentrum en Muziekschool Ridderkerk vallen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Jeroen Kunstman heeft veel zin om aan de slag te gaan bij SCe. ‘Een prachtige organisatie in een mooie stad.’ Zijn eerste weken stonden in het teken van kennismaken, allereerst met de mensen van SCe: ‘Ik ben onder de indruk van de ongelofelijke breedte en diversiteit van de activiteiten. Dit geeft meteen goede energie. Kunst en cultuur dichtbij iedereen brengen beschouw ik al jaren als de belangrijkste opdracht in mijn werk. Deze uitdaging ga ik dan ook graag aan op deze voor mij nieuwe plek.’


De komende periode gaat het kennismaken nog wel even door, met allerlei spelers in het culturele veld zoals culturele organisaties, scholen, gemeenten, partners in het Energiehuis, vakdocenten, muzikanten en lokale kunstenaars. ‘Ik verheug me erop om me in te zetten voor cultuureducatie op school, in de vrije tijd, in de stad Dordrecht en in de gemeenten Ridderkerk, Papendrecht en Alblasserdam. En natuurlijk ook in het Energiehuis.’


Jeroen was de afgelopen acht jaar werkzaam als directeur-bestuurder bij Westland Cultuurweb. Deze stichting heeft hij vanaf de oprichting in 2013 geleid en opgebouwd tot een belangrijke speler binnen het veld van kunst, cultuur en educatie in de gemeente Westland. Met een groot bereik in het onderwijs en in de buitenschoolse educatie.


René leidde de organisatie sinds 2015. In deze periode is de organisatie uitgegroeid tot een sterke speler in de regionale, culturele infrastructuur. Rinette Reynvaan, voorzitter van de raad van toezicht, bedankt René voor zijn inzet namens de raad van toezicht. ‘Wij wensen Jeroen veel succes en kijken uit naar de toekomstige samenwerking.’


Foto: Mark Isarin


Lees ook

talkshowaantafel.png

Praat mee over de toekomst van zorg en gezondheid in onze streek

Zorg verandert. Dat merken steeds meer inwoners, of zij nu zorg nodig hebben of niet. Wat betekent dat voor onze streek? En wat kunnen inwoners zelf doen om gezond en zelfstandig te blijven?

zomerconcert.png

Zondag op TV Dordrecht: zomerconcert Trinitatiskapel

Op 25 april trapten Karin Dolman en Caecilia Boschman een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

foto de brug2.png

Aan dit onderdeel van de Papendrechtsebrug wordt al bijna twee jaar gewerkt

De Papendrechtsebrug gaat in juli dicht voor al het verkeer. Negen maanden lang worden er flinke renovaties uitgevoerd aan de brug. Hoewel de renovatie ter plekke nog moet beginnen, wordt er bij Hollandia in Krimpen aan den IJssel al sinds 2024 gewerkt aan een heel belangrijk onderdeel: de nieuwe brugklep.

foto saba eiland.jpg

zoektocht

Vermiste man op Saba is medewerker ambulancedienst: ‘Iedereen is bezorgd’

De man die al sinds woensdag wordt vermist op het Caribisch eiland Saba, is de 53-jarige ambulanceverpleegkundige Erik Matthijsen. Dat bevestigt de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid op vragen van deze streekomroep. “Hij is op Saba voor werkzaamheden buiten zijn werk voor onze ambulancedienst.”

mosquito.png

Mosquito's verjagen overlastgevende jeugd, inzet wordt voortgezet

De inzet van zogeheten mosquito’s om overlastgevende jeugd te weren van de velden van voetbalclub ASWH in Hendrik-Ido-Ambacht, heeft het gewenste effect. Daarom wordt de inzet verder uitgebreid, meldt de burgemeester in een brief aan de gemeenteraad.

laboratorium_002_1.jpg

Drie voormalig stortplaatsen in onze streek onderzocht op zeer zorgwekkende stoffen

Bij drie gesloten stortplaatsen in onze streek wordt onderzocht of daaruit niet eerder onderzochte stoffen zich verspreiden via het grondwater. Het gaat om voormalige stortplaatsen aan de Noordweg in Zwijndrecht, aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland en de Nieuwe Gorzen in Ridderkerk, die worden onderzocht op Zeer Zorgwekkende Stoffen (ZZS).