gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jubal in De Vrienden Van Amstel Live

fdb549724ce78ee024a050912f025da2.jpg

Drum & Bugle Corps Jubal verzorgt de opening van het Hollandse muziekspektakel De Vrienden Van Amstel Live. Samen met de band Chef'Special staan acht spelers 11 shows op het podium in Ahoy. Ook zijn ze in de televisie-uitzending op 2 februari te zien.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Al eerder heeft Jubal opgetreden met Chef'Special en daarom werd er contact gezocht met de Dordtse club.

"Dit is een grote kans voor ons", vertelt voorzitter Hans Kloppert. “De spelers zijn allemaal ‘amateurs’. Zij hebben school en een vaste baan, ze doen dit als hobby. Daarom is het lastig om met dezelfde spelers de gehele concertreeks te doen."

Op 16 januari startte de repetities in Ahoy, op 17 januari was de eerste show. “We hebben een poel van twaalf spelers”, vertelt Kloppert. “We hebben een vaste kern en verder wisselen we per show af wie er kan. Iedereen vindt het een toffe en speciale ervaring om op zo’n groot podium in zo’n grote zaal te spelen."


Jubal zal eigen uniformen dragen, maar wel met een paar aanpassingen. Zo zijn de regenboogstrepen nu rood om de kleuren van het evenement te dragen. Daarnaast is de zwarte mouw fel rood gemaakt.

De opening van de show is een groot spektakel. "Het podium wordt in tweeën gedeeld door een groot rood doek, waardoor het publiek niet ziet wat er aan de andere kant gebeurt." De komende dagen wordt er nog druk geoefend en worden de puntjes op de i gezet in Ahoy.
c3ad0580147412dccf18ce02dbfca8b6.jpg

Lees ook

yv2026317NKS04523.jpg

FC Dordrecht

FC Dordrecht deelt de punten met hekkensluiter TOP Oss

FC Dordrecht neemt het op de dinsdagavond op tegen de hekkensluiter TOP Oss. Alles is nog mogelijk rondom de play-offs, maar het begint steeds spannender te worden. Toch slagen de Dordtenaren er niet in om zichzelf wat ademruimte te geven en speelt het gelijk tegen de gasten uit Brabant.

foto artikel de stemming in Zwijndrecht.jpg

De Stemming in Zwijndrecht: ‘Lang leve de bejaardenhuizen, laat ze maar weer komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Zwijndrecht.

gevangenisdordrecht.png

Personeelslid gevangenis loopt ernstig letsel op door gedetineerde

Een personeelslid van de gevangenis in Dordrecht heeft begin februari ernstig letsel opgelopen door toedoen van een gevangene. Volgens een woordvoerder van de Dienst Justitiele Inrichtingen (DJI) gebruikte de gevangene uit het niets geweld tegen twee personeelsleden tijdens een gesprek met hen.

voorroxane.png

Houden partijen in Dordrecht zich aan de (on)geschreven campagneregels?

De laatste lootjes van de campagnes voor de gemeenteraadsverkiezingen zorgen in Dordrecht voor wat opvallende praktijken. Partijen zijn hun campagneposters recht over die van andere partijen aan het plakken, wat leidt tot bijzondere collages.

AIverkiezingen.png

Politieke partijen gebruiken teksten van lobbyclubs: 'Het moet wel overeenkomen met wat we vinden'

Lobbyteksten van maatschappelijke organisaties en bedrijven komen soms letterlijk terug in de verkiezingsprogramma’s van lokale politieke partijen. Dit blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de Open State Foundation.

Foto voor artikel - web.JPG

Geen ouderbijdrage, wel speciaal fonds: iedereen kan speciale lessen en uitjes sponsoren

Hoe zorg je als school voor uitstapjes en speciale lessen als daar geen geld voor is? De Nestas scholengroep denkt daar een oplossing voor te hebben. Woensdag 18 maart wordt de stichting Vrienden van Nestas gelanceerd.