Dordrecht, Netherlands

Katwijk-FC Dordrecht gestaakt na vechtpartij

Het oefenduel tussen VV Katwijk en FC Dordrecht is zaterdagmiddag op Sportpark De Krom bij een 1-0 stand gestaakt vanwege een vechtpartij rond het veld. Vlak voor tijd gingen twintig tot dertig FC Dordrechtsupporters met elkaar op de vuist, waardoor besloten werd om het duel te beëindigen.
Jordy Nijenhuis | 4 augustus 2018 19:20 | Aangepast op 4 augustus 2018 19:20
In de eerste helft scoorden beide teams geen treffers. Vlak na de rust opende de kampioen van de tweede divisie de score. Robbert Susan zette de oranjehemden in de 47e minuut via een omgezette penalty met 1-0 aan de leiding.

Maar het moment waarover vooral zal worden nagepraat, is de vechtpartij langs het veld. Verslaggever Jan Jaap Pruysen zag tien minuten voor tijd ineens een vechtpartij ontstaan. Toeschouwers gingen, tot buiten het sportpark, met elkaar op de vuist.

"Dit is heel heftig", zegt Pruysen, die constateerde dat er niet ingegrepen werd door de beveiliging. In eerste instantie was er geen politie aanwezig, maar kwamen drie tot vijf agenten het sportpark opgerend. Pruysen zag het geknok niet aankomen. "Het was een gemoedelijk sfeertje."

Fans van FC Dordrecht zouden de vechtpartij zijn begonnen. Politie Katwijk: "Het gaat om een groep van twintig à dertig fans van FC Dordrecht. Ze zijn nu de bus in begeleid en worden nagekeken op letsel door een ambulance. Daarna snel terug naar Dordrecht. Dit willen we niet in ons dorp hebben."

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...