Dordrecht, Netherlands

'Kind van de club' Thomas Schalekamp verruilt FC Dordrecht voor TEC

Thomas Schalekamp vertrekt bij FC Dordrecht. De 21-jarige aanvaller, die al een tijdje niet meer onderdeel was van de eerste selectie en aangesloten was bij de beloften van de Schapekoppen, gaat aan de slag bij tweededivisionist TEC uit Tiel.
Marjolein Vos | 21 februari 2022 15:34 | Aangepast op 21 februari 2022 15:34
Schalekamp was een van de weinige Dordtenaren in de selectie van trainer Michele Santoni. Hij maakte op achttienjarige leeftijd zijn debuut in de hoofdmacht van de Dordtenaren. Daarvoor doorliep hij de jeugdopleiding van de club. De lange spits droeg op jonge leeftijd ook het shirt van achtereenvolgens SC Emma, VV Drechtstreek en VV Dubbeldam.

Familie Schalekamp
De achternaam Schalekamp zal direct een belletje doen rinkelen bij iedereen die FC Dordrecht een warm hart toedraagt. De familie Schalekamp was immers lang verbonden aan ex-hoofdsponsor Riwal, ook naamgever van het stadion aan de Krommedijk.

De jongste Schalekamp - Thomas welteverstaan - speelde 39 duels namens FC Dordrecht. Daarin vond hij twee keer het net.

Mahmudov
Bij TEC komt Schalekamp een oude bekende tegen: Denis Mahmudov. De Macedonisch-Nederlandse aanvaller maakte naam met 15 goals in het seizoen 2017/2018. Mahmudov trainde op proef mee in de voorbereiding op huidig seizoen, maar kwam tekort om een contract af te dwingen.

FC Dordrecht laat weten Schalekamp veel succes en plezier bij TEC te wensen. "En we hopen hem vaak terug te zien bij ons op de Krommedijk."

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Lees ook

Kuijt van start als trainer FC Dordrecht: 'Overtuigd door rust, stabiliteit en vertrouwen'

Dirk Kuijt is op een snikhete maandag begonnen als trainer van FC Dordrecht. Op zijn eerste werkdag ...

Bekijk hier een samenvatting van ASWH - FC Dordrecht (1-1)

FC Dordrecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen gestart met een 1-1 gelijkspel tegen derdediv...

Jeugdig FC Dordrecht start oefencampagne met remise bij ASWH

FC Dordrecht en ASWH hebben zaterdagmiddag de oefencampagne afgetrapt met een 1-1 gelijkspel. De Amb...

'Kattukker' Kuijt wordt een Schapekop: hoe Katwijk reageert op de overstap

Dirk Kuijt wordt de nieuwe hoofdtrainer van FC Dordrecht. Om erachter te komen wie we precies binnen...

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....