Dordrecht, Netherlands

Kinderen doen aan aerobics voor Roparun

Een drukke boel maandagmorgen op het schoolplein van basisschool Vest. 400 kinderen deden daar aan aerobics. Onder begeleiding van twee danseressen en een vogel waren ze flink in beweging.
Petra Scheurwater | 6 mei 2019 14:23 | Aangepast op 6 mei 2019 14:23
Het uurtje aerobics was de opening van een project Sport en Gezond. De lessen staan een aantal weken in dit thema, naar aanloop van de Roparun, waar een team van ouders en docenten van de basisschool aan mee gaan doen.

In het Pinksterweekend lopen en fietsen zij een estafette van Parijs naar Rotterdam, om geld op te halen voor onderzoek naar kanker.


De kinderen houden volgens juf Marjan Scheper niet alleen van het sporten, ze halen er ook geld mee op voor het goede doel. Een aantal weken geleden hielden zij een sponsorloop en daarmee is veel geld opgehaald.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...