Dordrecht, Netherlands

Kinderen pakken de kwast op in het Onderwijsmuseum

Kinderen pakken deze vakantie de kwasten op in het Onderwijsmuseum. Deze weken kunnen zij namelijk een workshop botanisch schilderen volgen.
Jordy Nijenhuis | 30 april 2019 17:54 | Aangepast op 30 april 2019 17:54
Botanisch schilderen is het naschilderen van planten en bloemen uit de natuur, legt Stefan van Belzen uit. “Dat gebeurt zo gedetailleerd mogelijk.” Het schilderen kan met alle soorten verf en kwasten.


Het is wel een beetje moeilijk vertelt een kunstenaar is spé. Een ander vind het juist wel makkelijk en gaat dit vaker doen.


De workshop wordt nog de hele vakantie gegeven. Als extraatje kun je ook woensdag 8 mei nog komen schilderen.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...