Dordrecht, Netherlands

Kleurrijke editie Kunsthoofd

De kunstzinnige markt Kunsthoofd op het Groothoofd werd afgelopen zondag weer goed bezocht. Hoewel het minder warm was dan voorgaande edities trokken veel mensen naar het water om een kijkje te nemen bij de Dordtse kunstenaars. En op een terrasje te genieten van de live-muziek.
Marjolein Vos | 13 augustus 2019 17:05 | Aangepast op 13 augustus 2019 17:05
Onno de Bruyne is een van de organisatoren van Kunsthoofd. Hij is zelf ook kunstenaar en heeft zich op kleurrijke werken gestort. "Ik ben nu erg in de berken," vertelt De Bruyne. "Ik experimenteer met volume geven aan verf, zodat er structujur ontstaat. En ik experimenteer ook met deze kleuren, die gebruik ik normaal niet zo vaak."

Even verderop staat Esther de Beun met haar sierraden. "Ik maak sierraden van glas. Die worden heel heet in de oven. Het is altijd afwachten wat eruit komt." Deze zondag doet ze goede zaken. "Ik heb al veel verkocht vandaag."

Er zijn nog twee edities van Kunsthoofd dit jaar. Komende zondag en die week erop.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...