Dordrecht, Netherlands

Kleurrijke editie Kunsthoofd

De kunstzinnige markt Kunsthoofd op het Groothoofd werd afgelopen zondag weer goed bezocht. Hoewel het minder warm was dan voorgaande edities trokken veel mensen naar het water om een kijkje te nemen bij de Dordtse kunstenaars. En op een terrasje te genieten van de live-muziek.
Marjolein Vos | 13 augustus 2019 17:05 | Aangepast op 13 augustus 2019 17:05
Onno de Bruyne is een van de organisatoren van Kunsthoofd. Hij is zelf ook kunstenaar en heeft zich op kleurrijke werken gestort. "Ik ben nu erg in de berken," vertelt De Bruyne. "Ik experimenteer met volume geven aan verf, zodat er structujur ontstaat. En ik experimenteer ook met deze kleuren, die gebruik ik normaal niet zo vaak."

Even verderop staat Esther de Beun met haar sierraden. "Ik maak sierraden van glas. Die worden heel heet in de oven. Het is altijd afwachten wat eruit komt." Deze zondag doet ze goede zaken. "Ik heb al veel verkocht vandaag."

Er zijn nog twee edities van Kunsthoofd dit jaar. Komende zondag en die week erop.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Gratis boompjes en struiken halen op Valentijnsdag

In plaats van een bos rozen of een doosje chocola, kunnen Dordtenaren aankomende Valentijnsdag grat...

Zwembad Papendrecht hele dag gesloten na brand, diplomazwemmen afgelast

Het zwembad in Papendrecht heeft woensdagochtend te maken gehad met een brand. In de kelder was rond...

Spandoeken, vuurwerk en nuance: drukgezocht protest tegen azc in dit dorp

Met Nederlandse vlaggen, spandoeken en rokende fakkels trok een flinke stoet van zo’n duizend demons...

Partijen Papendrecht zetten verkiezingscampagnes tijdelijk stil

Alle politieke partijen in Papendrecht zetten hun verkiezingscampagne in aanloop naar de gemeenteraa...

Straks ook op zondag vier Sprinters per uur? NS doet voorstel

Het hele weekend, vier keer per uur een Sprinter trein laten rijden tussen Dordrecht en Den Haag. De...

Grote Kerk wordt 'ingepakt' in voorbereiding op miljoenenrenovatie

De Grote Kerk in Dordrecht wordt vanaf dit voorjaar 'ingepakt'. Rondom de toren wordt een vangnet ge...