Dordrecht, Netherlands

Kleurrijke editie Kunsthoofd

De kunstzinnige markt Kunsthoofd op het Groothoofd werd afgelopen zondag weer goed bezocht. Hoewel het minder warm was dan voorgaande edities trokken veel mensen naar het water om een kijkje te nemen bij de Dordtse kunstenaars. En op een terrasje te genieten van de live-muziek.
Marjolein Vos | 13 augustus 2019 17:05 | Aangepast op 13 augustus 2019 17:05
Onno de Bruyne is een van de organisatoren van Kunsthoofd. Hij is zelf ook kunstenaar en heeft zich op kleurrijke werken gestort. "Ik ben nu erg in de berken," vertelt De Bruyne. "Ik experimenteer met volume geven aan verf, zodat er structujur ontstaat. En ik experimenteer ook met deze kleuren, die gebruik ik normaal niet zo vaak."

Even verderop staat Esther de Beun met haar sierraden. "Ik maak sierraden van glas. Die worden heel heet in de oven. Het is altijd afwachten wat eruit komt." Deze zondag doet ze goede zaken. "Ik heb al veel verkocht vandaag."

Er zijn nog twee edities van Kunsthoofd dit jaar. Komende zondag en die week erop.

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...