Dordrecht, Netherlands

Leerling Stedelijk Dalton lyceum wint zilver bij Filosofie Olympiade

Rosalie van 5 Vwo aan het Stedelijk Dalton Lyceum heeft zilver behaald bij de Internationale Filosofie Olympiade. De wedstrijd werd afgelopen week gehouden.
Sofia Letova | 2 juni 2017 16:44 | Aangepast op 2 juni 2017 16:44
Tijdens de wedstrijd moest Rosalie een filosofisch essay schrijven in een andere taal dan de moedertaal. Ze kon kiezen uit Frans, Duits, Engels of Frans. Er was geen internet aanwezig dus moest ze alles zelf bedenken. Ze had vier uur de tijd.

Al eerder werd ze zesde tijdens de nationale competitie. De beste tien mochten mee strijden in Rotterdam. Als Rosalie klaar is op school, wil ze graag sociologe in combinatie met filosofie gaan studeren.

Lees ook

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....