Dordrecht, Netherlands

Maak uw eigen boemerang

Het Ambachtshonk aan de Patersweg verzorgt op woensdag 25 oktober van 9.30 tot 14.30 uur een workshop boemerangs. De cursus wordt gegeven door de Noorse instructeur Terje, die al sinds zijn zevende jaar boemerangs ontwerpt en maakt.
Gert van der Steen | 23 oktober 2017 13:24 | Aangepast op 23 oktober 2017 13:24
Het Ambachtshonk is een hobbywerkplaats voor houtbewerkers. Bij de workshop worden ‘s ochtends de boemerangs gemaakt en ‘s middags na de lunch in de buurt geoefend met het werpen.

De kosten voor de workshop bedragen 35 euro. Dat is inclusief koffie, lunch en de materiaalkosten voor een boemerang.

Oorspronkelijk was de boemerang een wapen voor de jacht. Tegenwoordig is het in gebruik voor sport of gewoon voor de lol. De vorm van de boemerang is nu ook meer divers dan de oorspronkelijke afgeplatte, gebogen stok.
Foto: Guillaume Blanchard

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...