gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Magnetron in de brand: één persoon door ambulance meegenomen

05495c4790e1c0b0ffdd334bd1afcb7e

Er is donderdagochtend brand uitgebroken in een kantoorpand aan de Maxwellstraat op bedrijventerrein Dordste Kill 3. Volgens de brandweer was het vuur niet hevig, wel is uit voorzorg een ambulance gekomen. Een persoon had te veel rook had ingeademd.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
“Het was gelukkig redelijk rustig in het kantoor", laat een woordvoerder van de brandweer weten. Het brandje was ontstaan door een magnetron die in de kantine van het gebouw in de hens vloog. Medewerkers hebben de stekker er uit getrokken en de magnetron naar buiten gebracht.

“De brand was dus heel klein, alleen kwam er veel rook vrij,” aldus de woordvoerder. Hij vertelt dat de brandweer werd gebeld om het gebouw te controleren en te ventileren. Dit alles gebeurde rond 11.00 uur in de ochtend.

Naast de kapotte magnetron en de overlast van de rook was er verder geen schade in het gebouw. Alleen moesten de medewerkers hun maaltijden voor de rest van de dag koud opeten.

Lees meer over:

|

Lees ook

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

foto westwerkt 2

Minister opent Dordt West Werkt in Wielwijk: 'Belangrijke eerste stap'

In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.

Foto artikel

Een woonproject voor senioren om op elkaar te letten: 'Minder eenzaamheid en betere gezondheid'

De bouw van seniorencomplex De Hofjes is van start gegaan in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartementencomplex krijgt gezamenlijke ruimtes, om het zelfstandig wonen voor ouderen aangenamer te maken. “Ik vind het geruststellend dat ik straks ergens woon waar anderen een beetje op mij letten. Zeker omdat ik in mijn eentje woon”, zegt een van de toekomstige buurtbewoners.

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.