Dordrecht, Netherlands

Meer elektrische deelscooters naar Dordrecht

Gemeente wil lokaal transport stimuleren

Dordrecht wil meer elektrische scooters op de weg brengen om mensen makkelijker vervoer te bieden. Het bedrijf uit Eindhoven mag tweehonderd extra deelscooters laten rijden in de stad, naast vijfhonderd elektrische fietsen.
Ruud Elmendorp | 22 augustus 2022 15:10 | Aangepast op 22 augustus 2022 15:10
De stad begon juni verleden jaar met de scooters, en de gemeente stelt dat het een succes is. Wel heeft de gemeente geluisterd naar klachten van de bevolking dat gebruikte fietsen en scooters lukraak overal worden achtergelaten.

GO Sharing stelt dat zij dit oplost met de invoering van hondervijftig op- en afstapplaatsen. De gebruikers van een scooter betaalt 24 Eurocent per minuut. Dit is ongeveer het dubbele van het tarief voor de bus, maar staat een hoger gebruikersgemak en comfort tegenover.

Lees meer over:

transport|deelscooter|

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Twee gewonden bij botsing met bushokje op Merwedestraat

Twee jongemannen zijn dinsdagavond gewond geraakt nadat ze met een scooter tegen een bushokje botste...

Go Sharing is terug in Dordrecht, naast scooters ook met deelfietsen

De groene deelscooters van Go Sharing komen, na enkele maanden afwezigheid, “stapsgewijs” terug in D...

Stickers geplakt op Dordtse deelscooters, vervoerder waarschuwt voor nepsite

Onbekenden hebben vorige week stickers geplakt op deelscooters van Go Sharing in Dordrecht. Gebruike...