gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Merwedelandencross eerste activiteit van Fortius

fc31ede9c6bc8b386a35b634f159847d

Traditioneel is de eerste activiteit van Fortius de Merwelandencross. Dit jaar wordt die  op 19 januari georganiseerd.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Iedereen van jong tot oud kan meedoen, het hele parcours is op spikes te lopen maar op hardloopschoenen is nog beter. Voor de jongere atleten zijn er afstanden van 1 tot 3 kilometer en voor de oudere jongens en meiden en volwassenen zijn er afstanden van 5 en 8 km.


De eerste afstand begint om 11:00 uur en de langere afstanden beginnen om 13:00 uur. Voor de laatste crossen is het inschrijfgeld 5 euro en de andere afstanden zijn gratis.


Er zijn geen prijzen op het eind en geen kleedgelegenheid of douches, maar in restaurant De Merwedelanden zijn consumpties zoals snert en chocolademelk te krijgen. Hier kan je ook tot 30 minuten voor start inschrijven.

Lees ook

staatsloterijpexels

Inwoner Hardinxveld-Giessendam wint 1 miljoen euro

Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.