gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Moeder verdacht van betrokkenheid bij overlijden 21-jarige zoon

a1795b2a1ed1d8048a79b58d267a8f7d

Justitie verdenkt een Dordtse moeder van betrokkenheid bij de dood van haar 21-jarige zoon. Hij overleed in november vorig jaar. Omdat het onderzoek nog niet is afgerond, mag de 40-jarige vrouw het proces thuis afwachten.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De jongen overleed vorig jaar na een lang ziekbed in het ziekenhuis. De familie reisde af naar Marokko om hem te begraven. Eenmaal terug in Nederland, werd de moeder gezien als verdachte. In het bloed van haar overleden zoon werd een stof aangetroffen die ook in de medicijnen van de moeder zit. Die had een medicijn tegen hartritmestoornissen.

Om de ware oorzaak van de dood van de jongen te vinden, moet zijn lichaam worden opgegraven. Maar vanwege religie, corona en de verhoudingen tussen Nederland en Marokko kan dat volgens justitie een langslepende kwestie worden.

De moeder blijft verdachte. Totdat de vrouw is voorgekomen in de rechtbank blijven de twee andere kinderen uit voorzorg ergens anders wonen. De moeder mag thuisblijven omdat volgens justitie de kans dat ze vlucht of een misdaad begaat erg klein is.

Lees ook

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

binnenkijken in oud monument

Van ingezakt monument naar moderne woningen: boterbeurs voor het eerst te bezoeken

Het monumentale pand ‘De Boterbeurs’ in de Dordtse binnenstad, was jarenlang niet te bezoeken. Tot afgelopen weekend: tijdens Open Monumentendag liet architect en bewoner Hendrik Jan Groeneweg trots zien hoe het geworden is. “De bezoekers die het gebouw verlieten, waren ongelofelijk enthousiast.”

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

boot corrie (1)

‘De echte hoofdprijs was deze fantastische avond’: Corrie wint derde prijs Gondelvaart

Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”