gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Moeder verdacht van betrokkenheid bij overlijden 21-jarige zoon

a1795b2a1ed1d8048a79b58d267a8f7d

Justitie verdenkt een Dordtse moeder van betrokkenheid bij de dood van haar 21-jarige zoon. Hij overleed in november vorig jaar. Omdat het onderzoek nog niet is afgerond, mag de 40-jarige vrouw het proces thuis afwachten.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De jongen overleed vorig jaar na een lang ziekbed in het ziekenhuis. De familie reisde af naar Marokko om hem te begraven. Eenmaal terug in Nederland, werd de moeder gezien als verdachte. In het bloed van haar overleden zoon werd een stof aangetroffen die ook in de medicijnen van de moeder zit. Die had een medicijn tegen hartritmestoornissen.

Om de ware oorzaak van de dood van de jongen te vinden, moet zijn lichaam worden opgegraven. Maar vanwege religie, corona en de verhoudingen tussen Nederland en Marokko kan dat volgens justitie een langslepende kwestie worden.

De moeder blijft verdachte. Totdat de vrouw is voorgekomen in de rechtbank blijven de twee andere kinderen uit voorzorg ergens anders wonen. De moeder mag thuisblijven omdat volgens justitie de kans dat ze vlucht of een misdaad begaat erg klein is.

Lees ook

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.

foto artikel zonsverduistering

Voor het eerst sinds 1999 een grote zonsverduistering in Nederland: hier moet je op letten

Woensdag is het zover: een zonsverduistering die vrijwel naadloos overgaat in de piek van een meteorenzwerm. Een bijzonder verschijnsel, dat al jaren rood omcirkeld staat in de agenda van Erik Blokland van de Dordtse Sterrenwacht. “In 1999 was zo’n grote verduistering voor het laatst in ons land goed te zien.”

dji_fly_20251203_124222_556_1764762214256_photo_optimized (1)

Zonsverduistering in trek: geen kaartjes meer te koop voor speciale avond bij de sterrenwacht

De speciale publieksavond die de Dordtse sterrenwacht Mercurius organiseert vanwege een gedeeltelijke zonsverduistering en de jaarlijkse Perseïden-meteorenregen, is al helemaal volgeboekt. Het evenement op 12 augustus heeft met ruim driehonderd aanmeldingen de maximale capaciteit bereikt, zo laat de sterrenwacht weten.

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.