gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Moeder verdacht van betrokkenheid bij overlijden 21-jarige zoon

a1795b2a1ed1d8048a79b58d267a8f7d

Justitie verdenkt een Dordtse moeder van betrokkenheid bij de dood van haar 21-jarige zoon. Hij overleed in november vorig jaar. Omdat het onderzoek nog niet is afgerond, mag de 40-jarige vrouw het proces thuis afwachten.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De jongen overleed vorig jaar na een lang ziekbed in het ziekenhuis. De familie reisde af naar Marokko om hem te begraven. Eenmaal terug in Nederland, werd de moeder gezien als verdachte. In het bloed van haar overleden zoon werd een stof aangetroffen die ook in de medicijnen van de moeder zit. Die had een medicijn tegen hartritmestoornissen.

Om de ware oorzaak van de dood van de jongen te vinden, moet zijn lichaam worden opgegraven. Maar vanwege religie, corona en de verhoudingen tussen Nederland en Marokko kan dat volgens justitie een langslepende kwestie worden.

De moeder blijft verdachte. Totdat de vrouw is voorgekomen in de rechtbank blijven de twee andere kinderen uit voorzorg ergens anders wonen. De moeder mag thuisblijven omdat volgens justitie de kans dat ze vlucht of een misdaad begaat erg klein is.

Lees ook

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.

fatbike1

Jongens van twaalf opgepakt na mishandelingen, fatbikes in beslag genomen

Drie jongens van twaalf jaar oud uit Dordrecht zijn aangehouden op verdenking van meerdere mishandelingen en afpersing. Op fatbikes vielen de jongens, die onderdeel zijn van een grotere groep, andere jonge slachtoffers lastig.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.

TALKSHOW ZORG

Zondag op TV Dordrecht: Talkshow over zorg en gezondheid

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek ? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die deze zondag te zien is op TV Dordrecht.

drugspand

Meerdere wapens en drugs gevonden: burgemeester sluit pand

Een pand aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is met spoed gesloten. Dat gebeurde nadat daar dinsdagavond meerdere wapens en een grote hoeveelheid drugs werden aangetroffen. Vijf mensen zijn aangehouden, al zijn zij inmiddels weer op vrije voeten.

72d34b52-4ce9-482b-af57-cf4b9f4ed274

Liever eigen zwembad en asielzoekers bij de buren, vindt deze nieuwe coalitie

De nieuwe coalitie in Hardinxveld-Giessendam wil liever een eigen gemeentelijk zwembad en noemt een asielzoekerscentrum (azc) binnen de eigen grenzen ‘onrealistisch’. Dat blijkt uit het bestuursakkoord van de nieuwe coalitiepartijen T@B en SGP.