gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nieuwe veganistische lunchroom

Lunchroom “Daantje” gaat op 6 mei open in de Nieuwstraat. Alles wat op het menu staat is biologisch en veganistisch. Daarmee is zij de eerste in de Drechtsteden.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Daniëlle Vol is al twee jaar bezig met haar cateringbedrijf en werkte samen met lunchroom Puur, maar nu opent zij haar eigen zaak in het pand waar vroeger restaurant “De Dulle Griet” zat. Zij heeft als doelgroep, naast vegetariërs en veganisten, ook flexitariërs, die regelmatig ook een dagje zonder vlees of vis willen. Deze groep groeit, o.a. vanwege recente publicaties uit de vleesindustrie.

Bij de feestelijke opening is er vanaf 14.00 uur voor de kinderen “Het Kleurfeest” van tekenaar Gerard de Bruyne en muzukant Maarten Teekens. Verder zijn er optredens van de Engelse zangeres Laura Vane en de Dordse Randy Derkhof en Sanne Monster.

Op de Voorstraat is al meer dan zeven jaar de vegetarische lunchroom "Zusjes" gevestigd, maar deze gebruikt wel producten als kaas en honing.

Lees ook

sliedrecht baanhoek

Werk aan verzakt spoortalud van start: dit gaat er gebeuren

ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

20230609-Beschermde-status-graven-KNIL-veteranen-768x560

Een speciaal plekje voor onze oorlogshelden: dit dorp doet een oproep

De gemeente Ridderkerk doet een oproep aan nabestaanden van (KNIL-)veteranen. Zij kunnen het graf van hun dierbaren een beschermde status geven op de begraafplaats van het dorp. Hierbij kunnen ze er ook voor kiezen om het onderhoud aan de gemeente over te laten.

nepagentomroepmaxpolitie

Minderjarige nepagent licht oudere vrouw op en verstopt buit in onderbroek

In Dordrecht zijn twee nepagenten aangehouden. Het gaat om een 16-jarige jongen en een 18-jarige man uit Rotterdam. Ze sloegen donderdag toe in Tilburg bij een oudere vrouw, die haar pinpas en -code had afgestaan. De buit werd teruggevonden in de onderbroek van één van de verdachten.