Dordrecht, Netherlands

Nieuwe veganistische lunchroom

Lunchroom “Daantje” gaat op 6 mei open in de Nieuwstraat. Alles wat op het menu staat is biologisch en veganistisch. Daarmee is zij de eerste in de Drechtsteden.
Gert van der Steen | 30 april 2015 11:37 | Aangepast op 30 april 2015 11:37
Daniëlle Vol is al twee jaar bezig met haar cateringbedrijf en werkte samen met lunchroom Puur, maar nu opent zij haar eigen zaak in het pand waar vroeger restaurant “De Dulle Griet” zat. Zij heeft als doelgroep, naast vegetariërs en veganisten, ook flexitariërs, die regelmatig ook een dagje zonder vlees of vis willen. Deze groep groeit, o.a. vanwege recente publicaties uit de vleesindustrie.

Bij de feestelijke opening is er vanaf 14.00 uur voor de kinderen “Het Kleurfeest” van tekenaar Gerard de Bruyne en muzukant Maarten Teekens. Verder zijn er optredens van de Engelse zangeres Laura Vane en de Dordse Randy Derkhof en Sanne Monster.

Op de Voorstraat is al meer dan zeven jaar de vegetarische lunchroom "Zusjes" gevestigd, maar deze gebruikt wel producten als kaas en honing.

Lees ook

VVD maakt zich zorgen om schuldpositie Dordtse ondernemers

De Dordtse VVD heeft vragen gesteld aan het college over het feit dat de coronasteun vanaf 1 januari...

Geen nieuwjaarsreceptie van de gemeente, wel pubquiz voor raadsleden

Ook dit jaar gaan de deuren van het Stadhuis niet open vanwege de aangescherpte coronamaatregelen. D...

Inzamelactie in Grote Kerk: schoenen voor Griekse vluchtelingenkampen

Toevallig nog kinderschoenen liggen waar je graag vanaf wil? Die kan je inleveren bij de Grote Kerk ...

Karim bakt oliebollen voor minima en horeca: 'Uit de hand gelopen hobby'

Overal in onze regio zien we ze op oudjaarsdag: oliebollenbakkers. Karim uit Zwijndrecht bakt ze voo...

Coronacijfers lopen ondanks lockdown toch weer op

Na een maand van dalende cijfers, stijgen ook in Dordrecht de besmettingen weer. Dat blijkt uit de d...

Meer dan 3300 handtekeningen in één dag tijd voor terugkeer waterbushalte Hooikade

De online petitie die door buurtbewoners is gestart om de waterbushalte Hooikade het hele jaar te be...