Dordrecht, Netherlands

Hoera, het is Internationale Beverdag! Zo viert De Biesbosch het feestje mee

Het is vandaag Internationale Beverdag en omdat de knaagdieren ook in ‘onze’ Biesbosch te vinden zijn, viert ook het Biesboschcentrum het feestje mee. Dat doen zij met verschillende activiteiten in het kader van de bever.
Corrado Francke | 7 april 2022 14:36 | Aangepast op 7 april 2022 14:36
Het Biesboschcentrum nodigt iedereen op Facebook uit langs te komen en kennis te maken met de bevers. In de middag is het mogelijk met een gids langs het Beverbos en een beverburcht te wandelen. De gids vertelt je alles over de knagers en hun leefomgeving.

Fluisterboot
Op verschillende avonden vaart de fluisterboot door de Biesbosch. Ook op de boot vertelt een gids alles over de bever en onderweg ga je even van boord voor een korte wandeling op zoek naar beversporen.

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Lees ook

De Biesbosch is vol dus trekken puberbevers de Dordtse woonwijken in

Mocht je een paar jaar geleden nog van geluk spreken als je in de Biesbosch een bever zag, tegenwoor...

Eindelijk is het zover: de 'beverBuzz' gaat de weg op

Het was nog even proefrijden deze woensdag, maar vanaf zaterdag 6 juli is het zover. Tot en met 1 se...

Bever moet verhuizen, aanleg Wervenpark gaat door

De gemeente mag maandag 29 april verdergaan met de werkzaamheden voor het Wervenpark. Die waren, nog...

Bever vast in gemaal: 'Hij kon er zelf niet uitkomen.'

De dierenambulance Louterbloemen is afgelopen vrijdag uitgerukt voor een bever in de problemen. Het ...

Genieten van de visarend-soap in de Biesbosch: vanaf dit weekend kan het weer

Zet je schrap, want we kunnen weer gaan genieten van beelden van de visarend. De webcam bij het nest...

Dordt en de bever, ondanks schade een goede match? 'Hij hoort bij de Biesbosch'

Hoe ziet de toekomst van de bever in de Biesbosch eruit? Die vraag stond centraal bij een werkbezoek...