Dordrecht, Netherlands

Zaterdag in Studio De Witt: coffeeshop-eigenaar, PFAS en Marion Bloem

Van PFAS tot FC Dordrecht en van een coffeeshop-eigenaar tot een schrijfster: in het radioprogramma Studio De Witt krijgt u zaterdag weer al het nieuws uit Dordt en omstreken te horen.
Corrado Francke | 3 februari 2023 15:28 | Aangepast op 3 februari 2023 15:28
De hoofdgast zaterdag is Edwin Bax. De eigenaar van coffeeshop De Ambassade in Zwijndrecht vertelt over zijn onderneming, in hoeverre er behoefte is aan overheidsregulering en het imago van een coffeeshop.

In het eerste uur, vanaf 10:00 uur, neemt presentator Ben Corino al het Dordtse nieuws door. Wethouder Chris van Benschop vertelt over de beoogde locatie van het asielzoekerscentrum in Dordrecht en Corrado Francke vertelt over de prestaties van FC Dordrecht. Ook is er een interview met schrijfster Marion Bloem te horen.

PFAS-vervuiling en Vlijweide
In de wekelijkse ‘Politieke Stamtafel’ schuift een VVD-delegatie uit de regio aan die afgelopen week de Tweede Kamer bezocht om te vertellen over PFAS-vervuiling. Ook gaan politici van de VVD, Partij voor de Dieren, SP, CDA en ChristenUnie/SGP in debat over het bestemmingsplan Vlijweide op het terrein van de voormalige school aan de Noordendijk.

De uitzending zal rechtstreeks live te volgen zijn op Drechtstad FM en Papendrecht FM van 10:00 uur tot 13:00 uur. Vanaf het einde van de middag is de uitzending terug te luisteren op SoundCloud.

Lees meer over:

Studio de Witt|

Lees ook

Luister hier terug: Studio de Witt van zaterdag 3 december

Het radioprogramma Studio de Witt was zaterdag te horen op Papendrecht FM en een paar uur later op ...

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 18 februari

Hein van der Loo, de storing van elektrische laadpalen in Dordt, het bezoek van Geert Wilders aan Sl...

Studio de Witt zaterdag in de middag op Drechtstad FM

Het Radioprogramma van Studio De Witt wordt deze zaterdag weer uitgezonden tussen 16.00 uur en 17.00...

Hein van der Loo blikt terug op burgemeesterschap van Zwijndrecht

"Het waren mooie jaren en ervaringen die hij opdeed als burgemeester van Zwijndrecht. " aldus van de...

Luister hier terug: Studio de Witt van zaterdag 10 december

Het radioprogramma Studio de Witt was zaterdag te horen op Papendrecht FM en Drechtstad FM. Via onze...

Gemeente Dordrecht, Woonbron en Trivire gaan samen op voor een beter Crabbehof

Aan de Politieke Stamtafel vertellen Arthur Oerlemans (Woonbron), Tinka van Rood (Trivire) en wethou...