gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nipt verlies FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft vrijdag tegen Jong Ajax verlies moeten incasseren: 0-1.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het doelpunt viel vroeg in de eerste helft. Muric kon vrijwel ongehinderd door de Dordtse verdediging heenlopen en passeerde keeper Leeuwenburgh. Die debuteerde voor Dordrecht in de competitie én wordt van Ajax gehuurd, maar hem valt hier niets te verwijten.

Dordt speelde overigens, zoals zo vaak, vol op de aanval. Maar, ook zoals zo vaak, groef de tegenstander zich in. Daardoor verdween langzamerhand de creativiteit uit het spel van Dordrecht en werd steeds vaker de lange bal gehanteerd en dat leverde weinig kansen op. In de tweede helft werd nog een aanvallende wisselspeler ingebracht. Na een uur werd Chacon vervangen door Arias, maar ondanks de kansen die toch ontstonden zag Dordrecht geen kans die te benutten.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

Webfoto mogelijkheid

Onbegrip over werkzaamheden N214, toch valt extra vertraging tot nu toe mee

Naast de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug, zijn ook de werkzaamheden aan de iets verderop gelegen N214 in volle gang. In verschillende fases worden daar de wegen en fietspaden veiliger en beter gemaakt. Gevreesd werd voor enorme hinder, maar in de eerste fase valt dat vooralsnog relatief mee, ziet de provincie Zuid-Holland.

webfoto drechtstadloop

Drechtstadloop 2026: records, winnende Belgen en pindakaas na de finish

Snelle zuiderburen, veel aanmoedigingen en een vol deelnemersveld. Het was zondag ideaal weer voor de Drechtstadloop en dus sneuvelden allerlei (persoonlijke) records, zo ook bij verschillende lopers uit de regio. “Lekker op het fietsje hiernaartoe.”

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

milou van wijk

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.

halloween

Halloween in de streek: van spooktochten tot discozwemmen

Skeletten, vampiers en heel veel bloederige elementen: Halloween staat voor de deur. Straten worden griezelig versierd en kinderen gaan verkleed langs de deuren met als doel zo veel mogelijk snoep te verzamelen. Maar er is dit weekend nog veel meer te doen. Hieronder vind je een selectie van de Halloween-activiteiten die zaterdag plaatsvinden in onze streek.

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.