gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nipt verlies FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft vrijdag tegen Jong Ajax verlies moeten incasseren: 0-1.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het doelpunt viel vroeg in de eerste helft. Muric kon vrijwel ongehinderd door de Dordtse verdediging heenlopen en passeerde keeper Leeuwenburgh. Die debuteerde voor Dordrecht in de competitie én wordt van Ajax gehuurd, maar hem valt hier niets te verwijten.

Dordt speelde overigens, zoals zo vaak, vol op de aanval. Maar, ook zoals zo vaak, groef de tegenstander zich in. Daardoor verdween langzamerhand de creativiteit uit het spel van Dordrecht en werd steeds vaker de lange bal gehanteerd en dat leverde weinig kansen op. In de tweede helft werd nog een aanvallende wisselspeler ingebracht. Na een uur werd Chacon vervangen door Arias, maar ondanks de kansen die toch ontstonden zag Dordrecht geen kans die te benutten.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

sliedrecht

Sliedrechtse coalitie wil eigen zwembad, zondagsopening en kleiner azc

De formerende partijen in Sliedrecht zijn een stap verder in het vormen van een nieuw gemeentebestuur. Ze hebben hun ambities voor de gemeente vastgelegd in een hoofdlijnenmemo. Maar voor hier ook een coalitieakkoord uit voortvloeit, willen de partijen eerst in gesprek met inwoners, ondernemers, verenigingen en maatschappelijke organisaties uit Sliedrecht.

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.

foto artikel brand volkstuintjes

Veel duiven dood bij grote brand, eigenaar ontdaan: ‘Hij is er al 25 jaar mee bezig’

Enorme vlammen, zwarte rook en verwoeste moestuintjes. Omstanders van het volkstuintjescomplex aan de Arie Schaapweg in Dordrecht, waar vrijdag een grote brand woedde, wisten niet wat ze zagen. "Het ging heel fout hier vandaag."

janheijkoopgemeente

Jan Heijkoop voor drie weken waarnemend burgemeester Papendrecht

Wouter Kolff, commissaris van de Koning in Zuid-Holland, heeft een waarnemend burgemeester aangesteld voor Papendrecht. Wanneer burgemeester Margreet van Driel van 21 juli tot 10 augustus op vakantie is, neemt oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Jan Heijkoop de honneurs waar.

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.