gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Nipt verlies FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft vrijdag tegen Jong Ajax verlies moeten incasseren: 0-1.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het doelpunt viel vroeg in de eerste helft. Muric kon vrijwel ongehinderd door de Dordtse verdediging heenlopen en passeerde keeper Leeuwenburgh. Die debuteerde voor Dordrecht in de competitie én wordt van Ajax gehuurd, maar hem valt hier niets te verwijten.

Dordt speelde overigens, zoals zo vaak, vol op de aanval. Maar, ook zoals zo vaak, groef de tegenstander zich in. Daardoor verdween langzamerhand de creativiteit uit het spel van Dordrecht en werd steeds vaker de lange bal gehanteerd en dat leverde weinig kansen op. In de tweede helft werd nog een aanvallende wisselspeler ingebracht. Na een uur werd Chacon vervangen door Arias, maar ondanks de kansen die toch ontstonden zag Dordrecht geen kans die te benutten.

Foto: Erwin Spek

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

ertepeller2

Dit Papendrechtse restaurant stijgt tien plaatsen in Lekker Top 100: 'Een mooie beloning'

Restaurant De Ertepeller in Papendrecht is dit jaar opnieuw gestegen in de Top 100 van het blad Lekker. Het restaurant van gastheer Mark van den Berg en chef Arjan Kuipers stond in de uitgave van vorig jaar nog op plaats 77, in de nieuwe editie stijgen de twee jonge Papendrechtse ondernemers naar plaats 67.

overval schoonheidssalon (foto: streekomroep)

Dordtenaar (47) vast voor overval op schoonheidssalon

De politie heeft een 47-jarige Dordtenaar opgepakt voor de overval op een schoonheidssalon in Dordrecht. De zaak aan de Reeweg Oost werd woensdag aan het begin van de middag overvallen.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.