Dordrecht, Netherlands

Ook de Online Pride afgelast: 'Focus verleggen naar 2021'

Het bestuur van Dordrecht Pride heeft ook het online evenement, dat op 5 september zou worden gehouden, afgelast. "We zitten nu in een periode waarin meer mogelijk is, en het leek ons niet heel sterk om met een online editie te komen", laat organisator Lennart Lenskens weten.
Corrado Francke | 1 juli 2020 13:02 | Aangepast op 1 juli 2020 13:02
Nu de focus door versoepeling van de corona-maatregelen meer op buitenevenementen ligt, denkt hij vooral dat mensen buiten weer zichtbaar willen zijn. "Ik denk niet dat iedereen weer zo snel achter de computer gaat zitten voor zo'n evenement."
 

Er waren voor de online editie verschillende ideeën zoals het herhalen van de Roze Ode aan de Synode, een talkshow en een live DJ op het dak van een gebouw, maar volgens Lenskens werd dit organisatorisch en financieel moeilijk. "We krijgen het in zo'n korte tijd niet voor elkaar."

Eerder werd al het reguliere evenement van Dordrecht Pride geannuleerd. "We gaan ons nu op de Pride maand in juni 2021 richten", aldus Lenskens. "Met al het enthousiasme en energie gaan we er dan weer vol voor, want het blijft belangrijk om te strijden voor acceptatie, ook na de coronaperiode."

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...