Dordrecht, Netherlands

Overbuurman betrapt inbreker

Een inbreker dacht donderdagmorgen zijn slag te slaan in een huis op de Wieldrechtse Zeedijk, waarvan de bewoonster niet thuis was. Hij had alleen niet gerekend op een alerte overbuurman. Die betrapte de inbreker terwijl hij met een tas vol spullen naar buiten liep en probeerde hem tegen te houden.
Petra Scheurwater | 14 februari 2019 11:11 | Aangepast op 14 februari 2019 11:11
Dat mislukte, de man sprong op een fiets en reed weg in de richting van Sterrenburg. In zijn vlucht liet hij wel de tas met spullen achter.

Agenten hebben de man nog proberen op te sporen, maar dat is niet gelukt. De dief is nog  spoorloos. Of hij nog andere spullen buit heeft gemaakt is niet bekend.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...