gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Paddenstoel weer open

3487fbe87a3ff82125ae49b4e4b9cead

Spartelbadje gaat na tegenslag donderdag en vrijdag tóch open

Ingrid de Groot |  | Aangepast op
Zwaar teleurgestelde vaders en moeders baalden van de, in hun ogen, bouwblunder omdat spartelbadje de Paddenstoel twee weken na de oplevering alweer droog stond. Maar de gemeente Dordrecht heeft goed nieuws: morgen is het mooi weer. En de Paddenstoel gaat donderdag en vrijdag in het Wantijpark gewoon open.

Volgens de woordvoerder is er nog steeds een technisch probleempje met de waterafvoer. Dat wordt voorlopig opgelost door het bad niet meer elke dag helemaal te laten leeglopen, maar schoon water toe te voegen, aldus de woordvoerder.

De nieuwe waterzuivering van het gemoderniseerde badje is volgens de gemeente over enkele weken helemaal klaar. Naar verwachting zal ook de waterafvoer dan op orde zijn.

De Paddenstoel is onder Dordtse gezinnen al sinds de jaren zestig een begrip. Peuters kunnen er in het park gratis spartelen, terwijl de ouders toezicht houden.
Renovatie was dringend nodig, maar ging gepaard met veel tegenslag.
Gemeente zet ondertussen alles op alles om de waterpret door te laten gaan. Van dag tot dag wordt de situatie bekeken. Daarbij wordt ook rekening gehouden met het weer. Vanaf 21 graden gaat het spartelbad open. Bij onweer en echte regen blijft het badje dicht.
Ouders krijgen het advies de sociale media van de gemeente Dordrecht in de gaten te houden voor het laatste nieuws.

Lees ook

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.

rijnmondweerfoto

Deze week weinig regen en temperatuur loopt op, mogelijk zonnig weekend

De meteorologische herfst begint dinsdag. Maar wie dan meteen denkt aan regen, wind en een dikke jas, komt voorlopig bedrogen uit. Het weer heeft namelijk helemaal geen haast om afscheid te nemen van de zomer.