Dordrecht, Netherlands

Politie vindt harddrugs en contant geld na melding van drugsdealen

De politie heeft dinsdagavond een Zwijndrechtenaar (24) aangehouden na een melding van drugsdealen in Stadspolders. De man had harddrugs, contant geld en telefoons bij. Die zijn in beslag genomen.
Alexander Eleveld | 24 februari 2022 11:52 | Aangepast op 24 februari 2022 11:52
Na de melding uit Stadspolders controleerde de politie zijn auto op de Amalia van Solmsstraat in Krispijn. De verdachte is ingesloten en tegen hem wordt een proces-verbaal opgemaakt.

Waarschuwing last onder dwangsom
Hiernaast krijgt de Zwijndrechtenaar een waarschuwing last onder dwangsom. Als hij nog een keer op het bezit van drugs wordt betrapt, krijgt hij een last onder dwangsom.

foto: Politie Dordrecht

Lees meer over:

controle|Politie|drugs|

Lees ook

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Drie autobranden binnen vijf dagen in dezelfde straat

De brandweer is in de afgelopen nachten in totaal drie keer uitgerukt naar de Alblasserdamse Zeevaar...

Zware mishandeling Statenplein leidt tot hersenschudding en gebroken neus

Op het Statenplein in Dordrecht is in de nacht van 13 op 14 juni een 29-jarige Dordtenaar mishandeld...

‘Drugsafval’ en lokbus honderden keren gemeld: ‘Twee geslaagde acties’

Het geloosde ‘drugsafval’ in Hendrik-Ido-Ambacht is niet onopgemerkt gebleven. Dat blijkt uit cijfer...

Burgemeester sluit drugspand: 10 kilo harddrugs gevonden

Een woning aan de Beethovenlaan in Zwijndrecht is voor drie maanden gesloten. In de woning is volgen...

Agent Guido spijkert mensen bij over cybergevaar: 'Niet alleen senioren vallen ervoor'

Met zijn politiebus is agent Guido in verschillende Dordtse wijken te vinden om op straat jongeren a...