gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Programmering TV Dordrecht rondom Koningsdag

abb6aecfd114c41b340cdd25d53199b6.jpg

Door de maatregelen rondom het coronavirus wordt ook Koningsdag dit jaar anders gevierd dan we gewend zijn. Geen vrijmarkt, geen Danceboulevard, geen optredens. Maar RTV Dordrecht staat wel stil bij de verjaardag van de Koning.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Zondag vanaf 12.00 uur is op televisie het Koningsconcert van vorig jaar nogmaals te zien dat verzorgd werd door het Codarts Poporkest. Met mooie, ontroerende en vrolijke nummers, opgevoerd in het mooie decor van de havens.

Op Koningsdag zelf doet RTV Dordrecht verslag van de aangepaste feestelijkheden op onze website. En een impressie daarvan is maandagavond vanaf 18.00 uur ook op televisie te zien. Daarna zenden we nog een keer het verslag van Koningsdag 2015 uit, het jaar dat de Koning en Koningin met hun familie onze stad bezocht. Dat was de eerste viering van Koningsdag nieuwe stijl, waarbij er niet langer twee maar één stad wordt bezocht en er meer aandacht is voor de regio.

In Dordrecht werd dat in 2015 gevierd met onder meer de botenparade, muziek in de Grote Kerk en de spetterende afsluiting op het Statenplein. In de uitzending komen ook de Koning en Koningin en andere leden van het Koninklijk huis aan het woord over deze bijzondere dag in onze stad.
4079bcfeb30a55086e777ed202098ed3.jpg

Lees ook

IMG-20260411-WA0008.jpg

Man gestoken met schaar, 18-jarige aangehouden

Bij een ruzie in de Dordtse wijk Sterrenburg is zaterdag gestoken. Een 18-jarige man is aangehouden, meldt de politie. Ook is er een schaar in beslag genomen.

Waar kan ik hier poepen_1.png

LUISTER: De noodzaak van toiletten in het openbaar, waar kan ik hier poepen?

Niet meer de deur uit durven omdat er geen openbare toiletten in de buurt zijn. Voor één op de vier Nederlanders is dat werkelijkheid. Die komen er bekaaid vanaf in Sliedrecht: die gemeente scoort het laagst in onze streek. Maar waar loopt je allemaal tegenaan als je nodig moet?

foto artikel kermis rid.jpg

Zorgen over gewelddadige jeugdgroepen: ‘Ze hebben messen en andere wapens bij zich’

Er zijn in Ridderkerk zorgen over gewelddadige jongerengroepen in en rondom het dorp. De burgemeester besloot onlangs in samenspraak met politie en Openbaar Ministerie om de kermis aan te wijzen als veiligheidsrisicogebied. Naar nu blijkt, zijn rivaliserende jeugdgroepen die rondlopen met wapens daarvan de oorzaak. “We willen het hier graag rustig en veilig houden.”

huurder pand.png

Hoofdhuurder oud schoolgebouw langs N3 sleept gemeente voor de rechter

Stichting Home, de hoofdhuurder van het voormalige schoolgebouw aan de Merwedestraat in Dordrecht, wil het eerder uitgebrachte rapport van de gemeente Dordrecht van tafel halen. Volgens dat rapport is het gebouw onveilig door brandgevaar. De stichting is van mening dat het onderzoek onjuist en onvolledig is, dus gaan ze naar de rechter.

FC Dordrecht tegen ADO

Veiligheidsmaatregelen getroffen: geen kampioensschaal voor ADO aan de Krommedijk

Als ADO Den Haag komende zondag kampioen wordt bij FC Dordrecht, wordt er geen kampioensschaal uitgereikt. Dat heeft de gemeente Dordrecht uit veiligheidsoverwegingen besloten. Ook roept de club supporters op om met een geldig toegangsbewijs en legitimatiebewijs naar het stadion te komen.

Makkelie

Dordtse scheidsrechter Danny Makkelie naar WK: ‘Enorme waardering’

Scheidsrechter Danny Makkelie mag zich deze zomer melden op het wereldkampioenschap voetbal in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. De Dordtenaar floot in 2022 ook al op het WK in Qatar en was de leidsman op twee Europese Kampioenschappen, in wedstrijden in de Champions League en in de finale van de Europa League in 2020.