gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Programmering TV Dordrecht rondom Koningsdag

abb6aecfd114c41b340cdd25d53199b6

Door de maatregelen rondom het coronavirus wordt ook Koningsdag dit jaar anders gevierd dan we gewend zijn. Geen vrijmarkt, geen Danceboulevard, geen optredens. Maar RTV Dordrecht staat wel stil bij de verjaardag van de Koning.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Zondag vanaf 12.00 uur is op televisie het Koningsconcert van vorig jaar nogmaals te zien dat verzorgd werd door het Codarts Poporkest. Met mooie, ontroerende en vrolijke nummers, opgevoerd in het mooie decor van de havens.

Op Koningsdag zelf doet RTV Dordrecht verslag van de aangepaste feestelijkheden op onze website. En een impressie daarvan is maandagavond vanaf 18.00 uur ook op televisie te zien. Daarna zenden we nog een keer het verslag van Koningsdag 2015 uit, het jaar dat de Koning en Koningin met hun familie onze stad bezocht. Dat was de eerste viering van Koningsdag nieuwe stijl, waarbij er niet langer twee maar één stad wordt bezocht en er meer aandacht is voor de regio.

In Dordrecht werd dat in 2015 gevierd met onder meer de botenparade, muziek in de Grote Kerk en de spetterende afsluiting op het Statenplein. In de uitzending komen ook de Koning en Koningin en andere leden van het Koninklijk huis aan het woord over deze bijzondere dag in onze stad.
4079bcfeb30a55086e777ed202098ed3

Lees ook

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

1c6934ab-a425-3d31-a5d7-28d0fed087ba

Darmbacterie in drinkwater gevonden, kookadvies voor drie gemeenten

Bewoners van Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht moeten de komende drie dagen hun water koken voor gebruik. Dat adviseert drinkwaterbedrijf Evides vrijdagavond.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”