gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rituals verhuist naar Sarisgang

Cosmeticawinkel Rituals verhuist in februari van de Kolfstraat naar de Sarisgang. Dat meldt dordrecht.net

Peter Tromp |  | Aangepast op
Hoewel ze tien jaar met tevredenheid met haar winkel in de Kolfstraat heeft gezeten, is de eigenares Ingrid Borsje blij met de toekomstige verhuizing: “Verhuizen naar de Sarisgang is altijd een persoonlijke wens geweest, omdat ik dit een fijne en gezellige straat vind met veel leuke winkels, veel passanten en weinig leegstand. Het adres van ons nieuwe pand wordt dan wel Statenplein 42-A, maar ligt in het verlengde van de Sarisgang.”

Naast de verhuizing zal er inhoudelijk niet veel veranderen in de winkel. Het oppervlak van de winkel blijft nagenoeg hetzelfde, maar de winkel zal wel groter ogen omdat hij ruimtelijker van opzet zal zijn.

Cosmeticaketen Rituals is onlangs uitgeroepen tot het snelst groeiende bedrijf van Nederland. In vier jaar realiseerde het merk 1.100 banen. Dat blijkt uit een ranglijst die is opgesteld door de Erasmus Universiteit en het stimuleringsprogramma NL.groeit.

In Dordrecht zijn nog twee winkels die het cosmeticamerk verkopen.

Lees ook

IMG-20260527-WA0038.jpg

Drenkeling gered uit zwemplas, traumahelikopter opgeroepen

Een drenkeling is woensdag gered uit de Dordtse zwemplas De Merwelanden. Het slachtoffer is volgens een politiewoordvoerder gereanimeerd en in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Pands Seringenstraat.png

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.

OPMA20260527 Moskee te klein.jpg

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

fatbike1.png

Mannen mishandeld door fatbiker: politie heeft dader op beeld en dreigt met tonen foto

De politie heeft de dader van een mishandeling in Stadspolders in beeld en roept hem op zich te melden. De tiener reed met zijn fatbike een 79-jarige voetganger van de sokken op een in Dordrecht. Daarna deelde hij klappen uit en sloeg ook een 48-jarige omstander die te hulp schoot. Komt de jongeman niet uit eigen beweging naar de politie, dan wordt zijn gezicht herkenbaar gepubliceerd.

politie prorail station sliedrecht.jpg

Vrouw loopt op spoor, treinverkeer plat

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.

voetbal kijken kroeg cage.png

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.