gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rituals verhuist naar Sarisgang

Cosmeticawinkel Rituals verhuist in februari van de Kolfstraat naar de Sarisgang. Dat meldt dordrecht.net

Peter Tromp |  | Aangepast op
Hoewel ze tien jaar met tevredenheid met haar winkel in de Kolfstraat heeft gezeten, is de eigenares Ingrid Borsje blij met de toekomstige verhuizing: “Verhuizen naar de Sarisgang is altijd een persoonlijke wens geweest, omdat ik dit een fijne en gezellige straat vind met veel leuke winkels, veel passanten en weinig leegstand. Het adres van ons nieuwe pand wordt dan wel Statenplein 42-A, maar ligt in het verlengde van de Sarisgang.”

Naast de verhuizing zal er inhoudelijk niet veel veranderen in de winkel. Het oppervlak van de winkel blijft nagenoeg hetzelfde, maar de winkel zal wel groter ogen omdat hij ruimtelijker van opzet zal zijn.

Cosmeticaketen Rituals is onlangs uitgeroepen tot het snelst groeiende bedrijf van Nederland. In vier jaar realiseerde het merk 1.100 banen. Dat blijkt uit een ranglijst die is opgesteld door de Erasmus Universiteit en het stimuleringsprogramma NL.groeit.

In Dordrecht zijn nog twee winkels die het cosmeticamerk verkopen.

Lees ook

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.

businkgoed

Bed in brand op tweede etage van flat, bewoner nagekeken

In een flat aan de Dordtse Troelstraweg heeft maandagmiddag brand gewoed. Volgens een brandweerwoordvoerder stond in een appartement op de tweede etage een bed in brand.

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

Boot screenshot

Opvangschip asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt vervangen

Het schip dat het COA gebruikt voor de opvang van asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt ingewisseld voor een nieuw vaartuig. Aan de bestaande opvang verandert niets door de wisseling van het schip.

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.

yv2026714NKS02899

Invallers helpen FC Dordrecht aan oefenzege op Borussia Dortmund II

FC Dordrecht heeft dinsdag een fraaie 4-1 oefenzege geboekt. Op het hoofdveld van VV Papendrecht was de ploeg te sterk voor Borussia Dortmund II, uitkomend op het vierde Duitse niveau. Drie goals kwamen van invallers.