gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rituals verhuist naar Sarisgang

Cosmeticawinkel Rituals verhuist in februari van de Kolfstraat naar de Sarisgang. Dat meldt dordrecht.net

Peter Tromp |  | Aangepast op
Hoewel ze tien jaar met tevredenheid met haar winkel in de Kolfstraat heeft gezeten, is de eigenares Ingrid Borsje blij met de toekomstige verhuizing: “Verhuizen naar de Sarisgang is altijd een persoonlijke wens geweest, omdat ik dit een fijne en gezellige straat vind met veel leuke winkels, veel passanten en weinig leegstand. Het adres van ons nieuwe pand wordt dan wel Statenplein 42-A, maar ligt in het verlengde van de Sarisgang.”

Naast de verhuizing zal er inhoudelijk niet veel veranderen in de winkel. Het oppervlak van de winkel blijft nagenoeg hetzelfde, maar de winkel zal wel groter ogen omdat hij ruimtelijker van opzet zal zijn.

Cosmeticaketen Rituals is onlangs uitgeroepen tot het snelst groeiende bedrijf van Nederland. In vier jaar realiseerde het merk 1.100 banen. Dat blijkt uit een ranglijst die is opgesteld door de Erasmus Universiteit en het stimuleringsprogramma NL.groeit.

In Dordrecht zijn nog twee winkels die het cosmeticamerk verkopen.

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_53_05.Still001.png

Provincie: niet 21, maar 33 procent sociale huur in Sliedrecht-Noord

De provincie is positief over het contourenplan voor de nieuwbouwwijk Sliedrecht-Noord. Wel moet het plan op een aantal punten worden aangepast en verder worden uitgewerkt. De belangrijkste wijziging: het aandeel sociale huurwoningen moet omhoog van ‘minstens 21 procent’ naar 33 procent.

55215952560_f1f1dbc360_o.jpg

Nieuw wereldrecord voor zwemmer Rogier Dorsman: 'Lang gekoesterde droom en doel'

Paralympisch atleet Rogier Dorsman uit Heerjansdam heeft afgelopen weekend een nieuw wereldrecord binnengesleept. Na vijf jaar trainen is het hem eindelijk gelukt om het record op de honderd meter schoolslag te bemachtigen. “Ik ben super blij en trots dat het gelukt is”, vertelt de zwemmer.

visvereniging.png

Deze visvereniging moet op zoek naar een nieuwe plek: 'Grote teleurstelling'

Visvereniging VAH in Alblasserdam moet haar clubgebouw uit. De gemeente gaat het pand verkopen. Het bestuur baalt, want zij zijn van mening dat de vereniging een flink sociale bijdrage heeft en veel betekent voor de bewoners van Alblasserdam. “Ik vind het zeer kwalijk, zeer vervelend en een grote teleurstelling”, aldus voorzitter Bert Kooijman.

45305.jpg

Auto op zijn kant op kruising N3, inzittenden bekneld

Op de kruising van de N3 zijn maandagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. Eén auto is daarbij op zijn kant terechtgekomen.

Training defensie Dordtse Kil.png

Schoten en helikopters te horen in de Dordtse Kil

Defensie gaat maandagmiddag van 16.00 tot 19.00 trainen in Dordrecht. Deze training vindt plaats bij het Spinel Veiligheidscentrum, op het industrieterrein Dordtse Kil III. Er wordt geschoten met oefenmunitie, wat in de omgeving te horen is.

WhatsApp Image 2026-04-20 at 09.16.24.jpeg

Opnieuw een bedrijfsbusje in brand in deze Dordtse wijk

Voor de tweede keer in vier dagen is in Stadspolders een bedrijfsbus verwoest door brand. In de nacht van zondag op maandag was het raak op het Van Ravesteyn-erf in de Dordtse wijk.