gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rituals verhuist naar Sarisgang

Cosmeticawinkel Rituals verhuist in februari van de Kolfstraat naar de Sarisgang. Dat meldt dordrecht.net

Peter Tromp |  | Aangepast op
Hoewel ze tien jaar met tevredenheid met haar winkel in de Kolfstraat heeft gezeten, is de eigenares Ingrid Borsje blij met de toekomstige verhuizing: “Verhuizen naar de Sarisgang is altijd een persoonlijke wens geweest, omdat ik dit een fijne en gezellige straat vind met veel leuke winkels, veel passanten en weinig leegstand. Het adres van ons nieuwe pand wordt dan wel Statenplein 42-A, maar ligt in het verlengde van de Sarisgang.”

Naast de verhuizing zal er inhoudelijk niet veel veranderen in de winkel. Het oppervlak van de winkel blijft nagenoeg hetzelfde, maar de winkel zal wel groter ogen omdat hij ruimtelijker van opzet zal zijn.

Cosmeticaketen Rituals is onlangs uitgeroepen tot het snelst groeiende bedrijf van Nederland. In vier jaar realiseerde het merk 1.100 banen. Dat blijkt uit een ranglijst die is opgesteld door de Erasmus Universiteit en het stimuleringsprogramma NL.groeit.

In Dordrecht zijn nog twee winkels die het cosmeticamerk verkopen.

Lees ook

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

geblokkeerd speeltuintje

Protest tegen verdwijnen speelplekken zwelt aan: 'Geef de kinderen hun stem terug'

Een online petitie en plannen voor een protest bij de eerstkomende raadsvergadering. Inwoners van Alblasserdam roeren zich nadat bekend is geworden dat van twaalf speelplekken de toestellen zullen verdwijnen. “Er is al zo weinig voor de kinderen in het dorp.”

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

zwijndrechtsebrug

Let op: deze brug is twee nachten dicht voor verkeer

De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.