gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Rituals verhuist naar Sarisgang

Cosmeticawinkel Rituals verhuist in februari van de Kolfstraat naar de Sarisgang. Dat meldt dordrecht.net

Peter Tromp |  | Aangepast op
Hoewel ze tien jaar met tevredenheid met haar winkel in de Kolfstraat heeft gezeten, is de eigenares Ingrid Borsje blij met de toekomstige verhuizing: “Verhuizen naar de Sarisgang is altijd een persoonlijke wens geweest, omdat ik dit een fijne en gezellige straat vind met veel leuke winkels, veel passanten en weinig leegstand. Het adres van ons nieuwe pand wordt dan wel Statenplein 42-A, maar ligt in het verlengde van de Sarisgang.”

Naast de verhuizing zal er inhoudelijk niet veel veranderen in de winkel. Het oppervlak van de winkel blijft nagenoeg hetzelfde, maar de winkel zal wel groter ogen omdat hij ruimtelijker van opzet zal zijn.

Cosmeticaketen Rituals is onlangs uitgeroepen tot het snelst groeiende bedrijf van Nederland. In vier jaar realiseerde het merk 1.100 banen. Dat blijkt uit een ranglijst die is opgesteld door de Erasmus Universiteit en het stimuleringsprogramma NL.groeit.

In Dordrecht zijn nog twee winkels die het cosmeticamerk verkopen.

Lees ook

stadsboerderij weizigt.png

Verlies van pasgeboren veulen en moeder valt zwaar: ‘Heeft grote impact’

Het plotselinge overlijden van veulen Storm en moeder Shadow is groot bij Stadsboerderij Weizigt. Tonny Luesken, dierenverzorger bij de boerderij moet slikken als ze erover vertelt. "Je mist opeens twee paardjes die heel geliefd zijn, dus dat heeft een grote impact.”

jan luykenstraat-2026-04-21(2).JPG

Brand uitgebroken op zolder in Papendrecht

In een woonhuis aan de Jan Luykenstraat in Papendrecht kwam dinsdagmiddag rond 15.20 uur rook uit een dak. Het blijkt te gaan om een wasmachine met kortsluiting op de zolder, die in brand was gevlogen. De brandweer was snel ter plaatse om de brand te blussen.

sociale huur ridderkerk.png

Provincie dwingt Ridderkerk om sociale huurwoningen regionaal te verdelen

De ontwikkeling voor een eigen woonverdeelsysteem waarbij alleen sociale huurwoningen in Ridderkerk worden aangeboden, wordt door de provincie een halt toegeroepen. De gemeente Ridderkerk wilde een dergelijk systeem om de kans van inwoners op een sociale huurwoning in de eigen gemeente te vergroten. Maar daar gaat de provincie niet in mee.

dordtse phil.png

Dordrechts Philharmonisch Orkest zamelt geld in voor nieuwe stoelen: ‘Er is geen ander potje’

Al 25 jaar lang zitten de leden van het Dordrechts Philharmonisch Orkest tijdens hun concerten en repetities op harde, plastic stoelen. Daar moet binnenkort verandering in komen. De vereniging is een crowdfundactie begonnen om zeventig nieuwe stoelen te kopen, zodat alle muzikanten in de toekomst comfortabel kunnen zitten tijdens het muziek maken.

AS Media val op jacht

Slachtoffer van jacht getild na val

Op een jacht dat aan de kade van scheepsmaker Oceanco in Zwijndrecht ligt, is dinsdagmiddag iemand gevallen. Ambulancepersoneel kon het slachtoffer niet makkelijk bereiken en daarom werd de brandweer ingezet om de persoon van het schip af te krijgen.

archieffotopolitie.png

Agent gewond na aanrijding, verdachte gepakt door politiehond

Een agent is in de nacht van maandag op dinsdag gewond geraakt in Hendrik-Ido-Ambacht. De politie kreeg een melding van een verdachte situatie in het dorp. Toen agenten twee auto’s wilden controleren, werd één van de agenten aangereden. Zij raakte daarbij lichtgewond.