Dordrecht, Netherlands

Samenvoeging VVV Zuid-Holland Zuid en Dordrecht Marketing afgerond

Het samenvoegen van de stichting Regionale VVV Zuid-Holland Zuid en de stichting Dordrecht Marketing tot één nieuwe organisatie is afgerond. Vanaf begin 2019 hebben beide organisaties, op verzoek van gemeente Dordrecht, gewerkt aan de samenvoeging. Het proces heeft door het coronavirus vertraging opgelopen, maar op 1 augustus is het formeel afgerond.
Emma Meijer | 6 oktober 2020 12:35 | Aangepast op 6 oktober 2020 12:35
De nieuwe naam van de organisatie is Dordrecht Marketing en Partners. Merknamen als VVV Dordrecht, Evenementenbureau Dordrecht en Dordrecht Marketing blijven bestaan. Al het personeel van VVV Zuid-Holland Zuid en Dordrecht Marketing heeft een plaats gekregen in de nieuwe organisatie.

Alle taken van beide organisaties zijn door de fusie samengebracht. Door het bundelen van expertise is de nieuwe organisatie nog beter in staat om bewoners en bezoekers te informeren en het bedrijfsleven hier nog meer van te laten profiteren, laat Dordrecht Marketing en Partners weten. De nieuwe organisatie is actief in de Drechtsteden.

Werkzaamheden

Directeur van de nieuwe organisatie is Gerben Baaij. Hij was al directeur van Dordrecht Marketing en waarnemend directeur van VVV Zuid-Holland Zuid. De Raad van Toezicht van de nieuwe organisatie is onder voorzitterschap van Erik van Heijningen. Voor de partners en in de werkzaamheden verandert er inhoudelijk weinig. “Wij blijven ons als organisatie inzetten voor de taken, doelen en werkzaamheden die er waren en op nieuwe ambities en mogelijkheden die zich aandienen”, vertelt Gerben Baaij.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Lees ook

Promotiedroom in duigen: 'Dit is best wel zuur'

De verwachtingen waren hoog gespannen, maar het is SV Slikkerveer niet gelukt te promoveren naar de ...

Raad wil nieuwbouw Van der Palmgebied sneller afronden

De Papendrechtse gemeenteraad wil de herontwikkeling van het Van der Palmgebied versnellen. In dit g...

Gokverslaafde overvalt bedrijf om enorme schuld af te lossen: eis 3 jaar cel

Een bewapende man fietst op klaarlichte dag een loods van de Hardinxveldse oud-ijzerhandel Dalm in. ...

'Ouwe Jonges' maken bonje

Het illustere trio ‘Ouwe Jonges’ blikt zondag weer terug op het nieuws van de afgelopen weken. Ad va...

Zondag op TV: ´Rode Lijn Dordrecht´ komt in actie voor Gaza

Verontruste Dordtenaren, maatschappelijke organisaties en vertegenwoordigers van verschillende polit...

Zo ziet de voorbereiding op het nieuwe seizoen van FC Dordrecht eruit

De oefencampagne van FC Dordrecht richting het nieuwe seizoen is bekend. De Krommedijkclub treft dri...