gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Scooterbestuurder rijdt door na aanrijden 7-jarig meisje

3ce15e7f763e694613b926d13845ab17

De 7-jarige Victoria schrok zich maandagavond rot. Ze werd namelijk van haar fiets gereden door iemand op een scooter. Dat gebeurde rond 19:00 uur op het Frida Katz-erf in Stadspolders. De scooterrijder is doorgereden.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Victoria heeft veel last van haar verwondingen, hoewel ze volgens de dokter wel meevallen. Ze heeft flinke schaafwonden op en onder haar neus, ook heeft ze een bult op haar hoofd en een blauwe plek op haar borst. Ook de fiets is kapot, zo stond het stuur krom en zijn de remmen afgebroken.


Volgens de 7-jarige fietste ze samen met een vriendinnetje door de wijk. Toen ze bij het tunneltje op het Frida Katz-erf fietste ging het mis, vertelt haar geschrokken moeder. “Er kwam een scooterrijder langs en die tikte haar aan. Victoria viel met fiets en al om. De bestuurder reed door, iets verder op keek hij nog even om maar heeft zich niet om mijn dochter bekommerd.”

De moeder van Victoria is boos. “Hij had moeten stoppen en moeten vragen of het ging. Hij had haar thuis moeten brengen en niet gewoon zomaar weg moeten rijden.” Moeder Belinda overweegt dan ook aangifte te doen tegen de doorrijder.


“Ik heb op Facebook een bericht geplaatst met een oproep zodat de jongen zich bij mij kan melden, maar ik heb nog niks gehoord. Een aangifte doe ik liever niet, hij zal toch alleen maar op de vingers getikt worden dat hij het niet meer mag doen. Ik zou hem graag zelf vertellen dat dit niet zo de bedoeling is en dat hij verantwoordelijkheid moet nemen. Dit doe je gewoon niet”

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.

1000115100

Snelheidsduivel (20) schuldig aan zware botsing: taakstraf en rijontzegging

Met 107 kilometer per uur racet T.J. de H. (20) over de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht als plots een taxi van rechts komt. Een crash is onvermijdelijk, de taxichauffeur raakt zwaargewond en kampt nog altijd met de gevolgen. “Ondanks zijn jonge leeftijd had hij al wel behoorlijk wat ervaring op de weg waardoor hij beter had moeten weten”, zegt de rechtbank over De H., die een forse taakstraf en een tijdelijke rijontzegging krijgt.

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

broeman over brugsluiting

Transportdirecteur pleit voor meer geld voor infrastructuur: ‘We hollen achteruit’

Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”

fotohvc

Improviseren met vuilniswagens door lange brugsluiting: dit verandert er

De maandenlange sluiting van de Papendrechtsebrug heeft gevolgen voor afvalverwerkers in de regio. Onder meer voor HVC wordt het flink improviseren. “Ben je gewend dat we in de ochtend komen, kan het voorkomen dat in de middag je papier of gft wordt ingezameld.”