gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Scooterbestuurder rijdt door na aanrijden 7-jarig meisje

3ce15e7f763e694613b926d13845ab17

De 7-jarige Victoria schrok zich maandagavond rot. Ze werd namelijk van haar fiets gereden door iemand op een scooter. Dat gebeurde rond 19:00 uur op het Frida Katz-erf in Stadspolders. De scooterrijder is doorgereden.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Victoria heeft veel last van haar verwondingen, hoewel ze volgens de dokter wel meevallen. Ze heeft flinke schaafwonden op en onder haar neus, ook heeft ze een bult op haar hoofd en een blauwe plek op haar borst. Ook de fiets is kapot, zo stond het stuur krom en zijn de remmen afgebroken.


Volgens de 7-jarige fietste ze samen met een vriendinnetje door de wijk. Toen ze bij het tunneltje op het Frida Katz-erf fietste ging het mis, vertelt haar geschrokken moeder. “Er kwam een scooterrijder langs en die tikte haar aan. Victoria viel met fiets en al om. De bestuurder reed door, iets verder op keek hij nog even om maar heeft zich niet om mijn dochter bekommerd.”

De moeder van Victoria is boos. “Hij had moeten stoppen en moeten vragen of het ging. Hij had haar thuis moeten brengen en niet gewoon zomaar weg moeten rijden.” Moeder Belinda overweegt dan ook aangifte te doen tegen de doorrijder.


“Ik heb op Facebook een bericht geplaatst met een oproep zodat de jongen zich bij mij kan melden, maar ik heb nog niks gehoord. Een aangifte doe ik liever niet, hij zal toch alleen maar op de vingers getikt worden dat hij het niet meer mag doen. Ik zou hem graag zelf vertellen dat dit niet zo de bedoeling is en dat hij verantwoordelijkheid moet nemen. Dit doe je gewoon niet”

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

treinstationdordrecht

Let op: vier dagen geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam

Treinreizigers tussen Zwijndrecht en Rotterdam Centraal moeten volgende week opnieuw rekening houden met vertraging. Vanwege werkzaamheden aan het spoor rijden van dinsdag 21 juli tot en met vrijdag 24 juli geen treinen op dit traject. Dat geldt ook voor de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam en Breda.

foto de brug 3 juli

Met lampen, slagbomen en een miniatuurbrugklep wordt hier de nieuwe bediening van de Papendrechtsebrug al getest

De technische installatie van de Papendrechtsebrug wordt in een bedrijfspand in Alblasserdam al volop getest. Op deze manier kunnen eventuele storingen en andere problemen van tevoren al worden opgelost, om zo de kans op problemen in de praktijk te verkleinen.

ozempicasz

Ziekenhuis waarschuwt voor vervalste afslankmedicatie op internet: één patiënt opgenomen in ASz

Artsen en apothekers van het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis en het Deventer Ziekenhuis waarschuwen voor vervalste afslankmedicatie die wordt aangeboden op internet. In beide ziekenhuizen is afgelopen winter een patiënt in ernstige toestand opgenomen na het gebruik van online gekochte afslankinjecties.

deburgemeesterjonkerkade

Gemeente verwijdert straatnaambord na uitspraak over burgemeester

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht haalt alle straatnaambordjes van de Burgemeester Jonkerkade weg. De oud-burgemeester naar wie de kade vernoemd is, is deze dinsdag veroordeeld tot een gevangenisstraf vanwege het bezit van kinderporno.

moerdijkbrug

Werkzaamheden aan Moerdijkbrug , verkeer moet rekening houden met vertraging

Verkeer op de A16 moet de komende tijd al rekening houden met vertraging vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug, maar deze en volgende week wordt dat mogelijk nog iets erger. Vanaf dinsdagavond werkt Rijkswaterstaat namelijk aan de Moerdijkbrug. In de richting van Rotterdam tot de aansluiting met de N3 is één rijstrook afgesloten.