gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Scooterbestuurder rijdt door na aanrijden 7-jarig meisje

3ce15e7f763e694613b926d13845ab17

De 7-jarige Victoria schrok zich maandagavond rot. Ze werd namelijk van haar fiets gereden door iemand op een scooter. Dat gebeurde rond 19:00 uur op het Frida Katz-erf in Stadspolders. De scooterrijder is doorgereden.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Victoria heeft veel last van haar verwondingen, hoewel ze volgens de dokter wel meevallen. Ze heeft flinke schaafwonden op en onder haar neus, ook heeft ze een bult op haar hoofd en een blauwe plek op haar borst. Ook de fiets is kapot, zo stond het stuur krom en zijn de remmen afgebroken.


Volgens de 7-jarige fietste ze samen met een vriendinnetje door de wijk. Toen ze bij het tunneltje op het Frida Katz-erf fietste ging het mis, vertelt haar geschrokken moeder. “Er kwam een scooterrijder langs en die tikte haar aan. Victoria viel met fiets en al om. De bestuurder reed door, iets verder op keek hij nog even om maar heeft zich niet om mijn dochter bekommerd.”

De moeder van Victoria is boos. “Hij had moeten stoppen en moeten vragen of het ging. Hij had haar thuis moeten brengen en niet gewoon zomaar weg moeten rijden.” Moeder Belinda overweegt dan ook aangifte te doen tegen de doorrijder.


“Ik heb op Facebook een bericht geplaatst met een oproep zodat de jongen zich bij mij kan melden, maar ik heb nog niks gehoord. Een aangifte doe ik liever niet, hij zal toch alleen maar op de vingers getikt worden dat hij het niet meer mag doen. Ik zou hem graag zelf vertellen dat dit niet zo de bedoeling is en dat hij verantwoordelijkheid moet nemen. Dit doe je gewoon niet”

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

yv2026610A1D00395

FC Dordrecht huurt Ayoub Ouarghi en Lucas Gardenier van Feyenoord

Ayoub Ouarghi is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De achttienjarige middenvelder wordt één seizoen gehuurd van Feyenoord. Afgelopen seizoen debuteerde de middenvelder al voor het eerste elftal van Feyenoord. Ook linkervleugelverdediger Lucas Gardenier wordt één seizoen gehuurd van de club uit Rotterdam-Zuid.

zonneautofoto

Dordtenaar Binke (24) onthult zonneauto: ‘Alles wordt werkelijkheid’

Bijna 5000 kilometer racen binnen acht dagen, puur op energie van de zon en de wind. De leden van het Delft Solar Team hebben een zonneauto gemaakt, waarmee ze dit willen waarmaken. 24-jarige Binke Struik uit Dordrecht is onderdeel van dit Solar Team: “Het is echt enorm gaaf om te doen.”

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

FOTO GESP

Grote verbazing in Ottoland: zelfs na 800 jaar werkt deze gesp nog als toen

Tijdens een archeologisch onderzoek in Ottoland zijn restanten gevonden van een middeleeuwse boerderij. Hier zouden de eerste inwoners van het dorp rond 1200 gevestigd zijn. De grootste vondst: een zilveren gesp, waarvan het scharnier nog steeds werkt.

fotoa16n3verhaal

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”