gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Scooterbestuurder rijdt door na aanrijden 7-jarig meisje

3ce15e7f763e694613b926d13845ab17

De 7-jarige Victoria schrok zich maandagavond rot. Ze werd namelijk van haar fiets gereden door iemand op een scooter. Dat gebeurde rond 19:00 uur op het Frida Katz-erf in Stadspolders. De scooterrijder is doorgereden.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Victoria heeft veel last van haar verwondingen, hoewel ze volgens de dokter wel meevallen. Ze heeft flinke schaafwonden op en onder haar neus, ook heeft ze een bult op haar hoofd en een blauwe plek op haar borst. Ook de fiets is kapot, zo stond het stuur krom en zijn de remmen afgebroken.


Volgens de 7-jarige fietste ze samen met een vriendinnetje door de wijk. Toen ze bij het tunneltje op het Frida Katz-erf fietste ging het mis, vertelt haar geschrokken moeder. “Er kwam een scooterrijder langs en die tikte haar aan. Victoria viel met fiets en al om. De bestuurder reed door, iets verder op keek hij nog even om maar heeft zich niet om mijn dochter bekommerd.”

De moeder van Victoria is boos. “Hij had moeten stoppen en moeten vragen of het ging. Hij had haar thuis moeten brengen en niet gewoon zomaar weg moeten rijden.” Moeder Belinda overweegt dan ook aangifte te doen tegen de doorrijder.


“Ik heb op Facebook een bericht geplaatst met een oproep zodat de jongen zich bij mij kan melden, maar ik heb nog niks gehoord. Een aangifte doe ik liever niet, hij zal toch alleen maar op de vingers getikt worden dat hij het niet meer mag doen. Ik zou hem graag zelf vertellen dat dit niet zo de bedoeling is en dat hij verantwoordelijkheid moet nemen. Dit doe je gewoon niet”

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

sliedrecht

Sliedrechtse coalitie wil eigen zwembad, zondagsopening en kleiner azc

De formerende partijen in Sliedrecht zijn een stap verder in het vormen van een nieuw gemeentebestuur. Ze hebben hun ambities voor de gemeente vastgelegd in een hoofdlijnenmemo. Maar voor hier ook een coalitieakkoord uit voortvloeit, willen de partijen eerst in gesprek met inwoners, ondernemers, verenigingen en maatschappelijke organisaties uit Sliedrecht.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

fotohvc

Improviseren met vuilniswagens door lange brugsluiting: dit verandert er

De maandenlange sluiting van de Papendrechtsebrug heeft gevolgen voor afvalverwerkers in de regio. Onder meer voor HVC wordt het flink improviseren. “Ben je gewend dat we in de ochtend komen, kan het voorkomen dat in de middag je papier of gft wordt ingezameld.”

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

ambulance

Kind met spoedtransport naar ziekenhuis na ongeluk met vrachtwagen

Een moeder en kind zijn dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een vrachtwagen in Ridderkerk. Het kind is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht, laat een woordvoerder van de politie weten.