gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Scooterbestuurder rijdt door na aanrijden 7-jarig meisje

3ce15e7f763e694613b926d13845ab17

De 7-jarige Victoria schrok zich maandagavond rot. Ze werd namelijk van haar fiets gereden door iemand op een scooter. Dat gebeurde rond 19:00 uur op het Frida Katz-erf in Stadspolders. De scooterrijder is doorgereden.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Victoria heeft veel last van haar verwondingen, hoewel ze volgens de dokter wel meevallen. Ze heeft flinke schaafwonden op en onder haar neus, ook heeft ze een bult op haar hoofd en een blauwe plek op haar borst. Ook de fiets is kapot, zo stond het stuur krom en zijn de remmen afgebroken.


Volgens de 7-jarige fietste ze samen met een vriendinnetje door de wijk. Toen ze bij het tunneltje op het Frida Katz-erf fietste ging het mis, vertelt haar geschrokken moeder. “Er kwam een scooterrijder langs en die tikte haar aan. Victoria viel met fiets en al om. De bestuurder reed door, iets verder op keek hij nog even om maar heeft zich niet om mijn dochter bekommerd.”

De moeder van Victoria is boos. “Hij had moeten stoppen en moeten vragen of het ging. Hij had haar thuis moeten brengen en niet gewoon zomaar weg moeten rijden.” Moeder Belinda overweegt dan ook aangifte te doen tegen de doorrijder.


“Ik heb op Facebook een bericht geplaatst met een oproep zodat de jongen zich bij mij kan melden, maar ik heb nog niks gehoord. Een aangifte doe ik liever niet, hij zal toch alleen maar op de vingers getikt worden dat hij het niet meer mag doen. Ik zou hem graag zelf vertellen dat dit niet zo de bedoeling is en dat hij verantwoordelijkheid moet nemen. Dit doe je gewoon niet”

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.

Hawker Typhoon Alblasserdam

Tentoonstelling over neergestort oorlogsvliegtuig geopend

Een tentoonstelling over de crash van een Britse Hawker Typhoon is geopend in Alblasserdam. Het vliegtuig werd op 28 september 1944 door vijandelijk vuur uit de lucht geschoten. Piloot Jean-Noël Vandaele kwam daarbij om het leven. Bij de opening was ook zijn inmiddels 86-jarige dochter aanwezig.

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.