gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Overvaller supermarkt in beeld, nog niet gepakt

3b49a65b775c205c82cd02cf5d84c802

De politie is nog steeds op zoek naar de man die op 21 november geprobeerd heeft een supermarkt in Dordrecht te overvallen. Kort na zijn poging vlucht hij en omstanders zien dan dat hij een vuurwapen bij zich heeft.

Rijnmond |  | Aangepast op
Een medewerkster van de Aldi-supermarkt aan de Dubbeldamseweg Zuid in Dordrecht krijgt in november de schrik van haar leven. Ze denkt dat de man die tegenover haar staat een muntje wil voor een winkelwagentje, maar het blijkt een overvaller te zijn. Ze drukt ogenschijnlijk kalm op de alarmknop en de overvaller vlucht zonder buit.

De politie brengt in het opsporingsprogramma Bureau Rijnmond nu de overvaller herkenbaar in beeld om hem te vinden: de man heeft een donkergetinte huidskleur en is tussen de 20 en 30 jaar oud. Hij draagt een zwarte rugtas en hij heeft een donkerblauwe jas aan. Hij is gefilmd in de supermarkt, maar ook als hij buiten loopt en vlucht op een fiets.

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

waalridderkerk

Veel chemische stoffen in de Waal, maar geen acuut gevaar

In veel zwemwateren in Nederland zitten niet alleen bacteriën en blauwalgen, maar blijken ook veel meer chemische stoffen boven de gestelde norm te zitten. De Waal bij Heerjansdam en Ridderkerk staat in de landelijke top 3 van zwemlocaties met de meeste normoverschrijdingen, blijkt uit onderzoek van Natuur & Milieu en Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW).