gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Overvaller supermarkt in beeld, nog niet gepakt

3b49a65b775c205c82cd02cf5d84c802.jpg

De politie is nog steeds op zoek naar de man die op 21 november geprobeerd heeft een supermarkt in Dordrecht te overvallen. Kort na zijn poging vlucht hij en omstanders zien dan dat hij een vuurwapen bij zich heeft.

Rijnmond |  | Aangepast op
Een medewerkster van de Aldi-supermarkt aan de Dubbeldamseweg Zuid in Dordrecht krijgt in november de schrik van haar leven. Ze denkt dat de man die tegenover haar staat een muntje wil voor een winkelwagentje, maar het blijkt een overvaller te zijn. Ze drukt ogenschijnlijk kalm op de alarmknop en de overvaller vlucht zonder buit.

De politie brengt in het opsporingsprogramma Bureau Rijnmond nu de overvaller herkenbaar in beeld om hem te vinden: de man heeft een donkergetinte huidskleur en is tussen de 20 en 30 jaar oud. Hij draagt een zwarte rugtas en hij heeft een donkerblauwe jas aan. Hij is gefilmd in de supermarkt, maar ook als hij buiten loopt en vlucht op een fiets.

Lees ook

foto artikel fatbikes dordrecht.jpg

Omstreden fatbikes opnieuw ter discussie: 'Probleem wordt maar niet minder'

Je kan haast geen rondje meer door de Dordtse binnenstad lopen zonder ze niet te zien: fatbikes. De bekende zwarte fiets met dikke banden wordt door veel mensen gebruikt, maar zorgt ook voor veel ergernis. Grote vraag: wat is ertegen te doen?

businkpolitie.jpg

Agenten doorzoeken tuinen in Krispijn

De politie heeft maandagmiddag meerdere tuinen en schuren doorzocht in de Dordtse wijk Nieuw-Krispijn. Daarbij zijn ook een politiehond en een drone ingezet.

rampenoefening station ter illustratie.png

Hulpdiensten op het station, maar geen paniek: dit is er aan de hand

De omgeving van station Dordrecht Centraal wordt dinsdagavond overspoeld door hulpdiensten. Nee, er is geen noodsituatie: de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid organiseert een grote oefening, die bedoeld is om de samenwerking tussen betrokken organisaties verder te verbeteren.

archieffotopolitie.png

Slachtoffer meerdere keren op straat gestoken, verdachte aangehouden

Bij een steekpartij in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand gewond geraakt. Het slachtoffer werd op straat meerdere keren gestoken. De politie heeft een verdachte aangehouden, meldt Rijnmond.

IMG_8191.JPG

Onzekerheid en frustratie bij bewoners vakantiepark: ‘Wij voelen ons benadeeld’

Donkere wolken pakken zich samen boven de bewoners van EuroParcs De Biesbosch. De gemeente wil van het vakantiepark een toeristische trekpleister maken en daarvoor moeten bewoners wijken die jaarrond op het park verblijven. Het leidt tot grote onzekerheid. “Dit zal voor een hoop mensen een heel groot probleem worden”, vertelt vaste bewoner Sjaak Nagel (67) bezorgd.

kiltunnel.png

Let op: Kiltunnel en N217 komende weken deels afgesloten

De provincie werkt deze maand aan de N217 tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard. Daarom zijn er vanaf deze maandag tot en met 18 juni rijstroken dicht, gelden snelheidsbeperkingen en is de tunnel een aantal nachten in één richting afgesloten.