gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Radiostations van Papendrecht en Dordrecht gaan samen

10cb55ecd9f0e29cebff23ef560a3e04

Belangrijk nieuws voor de lokale radio in Dordrecht en Papendrecht. Vanaf vandaag is de programmering van Papendrecht FM ook te beluisteren via Drechtstad FM. Hiermee zetten beide omroepen (RTV Dordrecht en RTV Papendrecht) een logische volgende stap in de samenwerking binnen de streek en een tussenstap richting streekomroep in 2027.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
RTV Dordrecht heeft problemen met het huidige uitzendsysteem, waar met het oog op de toekomstige oprichting van een streekomroep nu geen investeringen in worden gedaan. Op minder dan twee kilometer afstand zit een collega-omroep binnen ons samenwerkingsverband met een goed functionerende radio-studio.

Daarnaast zenden beide omroepen op dit moment allebei al meerdere regio- en streekprogramma's uit, zoals Zaterdagmiddag Live, De Late Avond en Via Cultura Live. Ook wordt op beide radiozenders op het hele uur nu al het Rijnmond Nieuws uitgezonden en Papendrecht FM zendt nu iedere zaterdag ook al het belangrijkste actualiteiten-programma van Drechtstad FM uit: Studio De Witt.

De omroepen hebben op initiatief van medewerkers van Papendrecht gekozen voor het gebruik van de naam Drechtstad FM, lokale radio voor Dordrecht en Papendrecht. In de ether te beluisteren op 105.0 in Papendrecht en 95.7 in Dordrecht.

Lees meer over:

|

Lees ook

Noodsteunpunt

Wat als de stroom ineens uitvalt? Deze gemeente oefent met noodsteunpunt

Waar kun je terecht als de elektriciteit en telecommunicatie voor langere tijd is uitgevallen en hoe kom je dan aan informatie? Inwoners van Heerjansdam, de gemeente Zwijndrecht en de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid oefenden afgelopen weekend met het inrichten en gebruiken van een zogeheten noodsteunpunt.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

navigatie apps en pont

Pontjes niet in routeplanner: sommigen sturen je zelfs nog over Papendrechtsebrug

Verschillende routeplanners zijn niet op de hoogte van de afsluiting van de Papendrechtseburg. Zowel bij Google Maps als Apple Kaarten worden fietsers en voetgangers die de Beneden Merwede over willen steken niet naar de gratis pontjes geleid. Soms kun je volgens de navigatie de rivier nog via de brug oversteken.

archieffotopolitie

Twee aanhoudingen na ontvoering vrouw (20) en gewelddadige woningoverval

De politie heeft twee verdachten opgepakt voor een ontvoering en een woningoverval van twee maanden geleden. Een 20-jarige vrouw werd in Papendrecht ontvoerd, waarna haar woning in Rotterdam werd overvallen. Daarbij werden de overige bewoners bedreigd en vastgebonden.