Dordrecht, Netherlands

Zaterdag in Studio De Witt: de toekomst van Station Dordrecht en een bezoek aan Varna

Drie uur lang achtergrond bij de actualiteiten in Studio De Witt, waarin presentator Ben Corino dit keer spreekt met Gerda Pankras-Huiskamp en haar echtgenoot Arie Pankras. We waren te gast bij Kanker ‘te lijf’ met Samen Bewegen op het terrein van atletiekvereniging Fortius.
Redactie RTV Dordrecht | 7 juni 2024 16:38 | Aangepast op 7 juni 2024 16:38
In de studio is te gast John Peters van stichting Stedenbanden Dordrecht. Met hem praat Corino over een bijzonder diner en de Dordtse kunstenaars die naar zusterstad Varna gaan.

Verder natuurlijk de politieke stamtafel en een update over FC Dordrecht, tussen 9.00 uur en 12.00 uur te beluisteren op Drechtstad FM.

Lees meer over:

Studio De Witt|

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...