gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dinsdag op TV Dordrecht: muziek en theater in Volgspot Drechtstreek

499d4ce97f1c312709879b5a409638ce

Ben je een toneelliefhebber en wil je weten wie er de komende weken op de planken staan in de theaters in Dordrecht, Papendrecht en Hendrik-Ido-Ambacht? Kijk dan deze dinsdag op TV Dordrecht naar het programma 'Volgspot Drechtstreek'

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Vaste presentator Peter de Liefde praat in gebouw De Munt in Dordrecht o.a. met Florien de la Fosse, artistiek leider van Muziektheater Hollands Diep en Cynthia Krommenhoek en Tom Lokhorst van toneelvereniging Inter Amicos, een van de oudste toneelverenigingen van Nederland.

Daarnaast bespreken ze natuurlijk de agenda, met trailers van voorstellingen in de Drechtsteden en is er een update van onze eigen theatermaker Florian. 'Volgspot Drechtstreek' is een co-productie van RTV Papendrecht en Via Cultura.

Benieuwd naar theater in de streek? Kijk dan deze dinsdag 11 maart vanaf 18.00 uur naar de nieuwste aflevering van ‘Volgspot Drechtstreek’ te zien op TV Dordrecht, direct na het Nieuws.

Lees meer over:

Lees ook

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

halloweenfeest verstoord website

Halloweenfeest verstoord door vuurwerkgooiers: politie grijpt in

Tijdens een halloweenfeest in de wijk Oostpolder in Papendrecht is zaterdag illegaal vuurwerk afgestoken door groepen jongeren. De politie moest ter plaatse komen om de rust terug te brengen. De jongeren renden naar een andere straat, waar de politie met wapenstokken moest optreden.