Dordrecht, Netherlands

Waterbus vaart langer door tijdens Big Rivers Festival

Tijdens het Big Rivers Festival in Dordrecht vaart de Waterbus een aangepaste dienstregeling. Mensen kunnen deze transportdienst van 12 tot en met 14 juli tot veel later dan normaal gebruiken.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 3 juli 2024 17:00 | Aangepast op 3 juli 2024 15:20
Handig voor mensen die wel in de streek, maar niet in Dordrecht wonen en het festival willen bezoeken. Het betekent dat de waterbus op zaterdag en zondag maar liefst vier en vijf uur langer vaart.

Op vrijdag 12 en zaterdag 13 juli vaart de waterbus tot 23.40 uur. Op zondag 14 juli stoppen de afvaarten een uur eerder, om 22.40 uur en vervallen de eerste twee afvaarten.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...