Dordrecht, Netherlands

Waterbus vaart langer door tijdens Big Rivers Festival

Tijdens het Big Rivers Festival in Dordrecht vaart de Waterbus een aangepaste dienstregeling. Mensen kunnen deze transportdienst van 12 tot en met 14 juli tot veel later dan normaal gebruiken.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 3 juli 2024 17:00 | Aangepast op 3 juli 2024 15:20
Handig voor mensen die wel in de streek, maar niet in Dordrecht wonen en het festival willen bezoeken. Het betekent dat de waterbus op zaterdag en zondag maar liefst vier en vijf uur langer vaart.

Op vrijdag 12 en zaterdag 13 juli vaart de waterbus tot 23.40 uur. Op zondag 14 juli stoppen de afvaarten een uur eerder, om 22.40 uur en vervallen de eerste twee afvaarten.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...