gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Zondag op TV Dordrecht: muziek en theater in Volgspot Drechtstreek

a95734fbd31d73f8dc148405a7e4081c.jpg

Wil je weten wie er de komende weken op de planken staan in de theaters in Dordrecht, Papendrecht en Hendrik-Ido-Ambacht? Kijk dan deze zondag op TV Dordrecht naar het programma 'Volgspot Drechtstreek'.

Ton van Wijngaarden |  | Aangepast op
Vaste presentator Peter de Liefde praat in gebouw De Munt in Dordrecht o.a. met gitarist/zanger Ron Knoester en drummer Dennis van Hoorn van de tributeband Golden Earring Undercover, die op 25 januari optreedt in Theater De Willem in Papendrecht.

Daarnaast zijn de Dordtse theatermaakster Ellen Honings en haar dochter Tule Voshol te gast om te praten over hun voorstelling ‘De Commune’ en andere nieuwe producties. Natuurlijk ook de agenda met andere theatervoorstellingen in de regio Drechtstreek en een humoristische bijdrage van vaste medewerker Florian.

'Volgspot Drechtstreek' is een co-productie van RTV Papendrecht en Via Cultura. De aflevering van deze maand is komende zondag 12 januari vanaf 12.00 uur te zien op TV Dordrecht, direct na de nieuwjaarstoespraak van burgemeester van der Velden, met herhaling iedere twee uur.

Lees ook

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”

jokefoto.png

Iconische steward Joke neemt afscheid van FC Dordrecht: ‘Ik ga alles missen hier’

Ze raakte gewond, maar wordt ook luidkeels toegezongen. Na 25 jaar stopt Joke Louwersheimer (68) als steward van FC Dordrecht. Hoewel ze haar club maar moeilijk kan loslaten, vindt ze het mooi geweest. Met een lach en een traan neemt ze afscheid. “Ik heb een hoop vrienden gemaakt.”

relschopper FC.png

Supporter FC Dordrecht gaat opnieuw in de fout: veroordeeld voor openlijke geweldpleging

Een 31-jarige Dordtenaar heeft een voorwaardelijke celstraf van drie maanden opgelegd gekregen, voor het plegen van openlijk geweld tegen meerdere agenten. Dat deed hij in aanloop naar de wedstrijd van FC Dordrecht tegen FC Den Bosch, aan het begin van dit jaar.