gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vechtpartij moskee blijkt uit de hand gelopen ruzie

7cbb9dc1dee4a53ef26a54107915f634

De vechtpartij donderdagavond bij een moskee op de Staart blijkt een uit de hand gelopen ruzie tussen twee mannen te zijn. Anderen gingen zich ermee bemoeien en zo kon het uitlopen tot een grote vechtpartij. Dat zegt de politie vrijdagochtend.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De Ayasofia moskee aan de Merwedestraat gaat niet direct drie maanden dicht na de vechtpartij, laat een woordvoerder van de gemeente weten. Zo'n dertig personen gingen donderdag met elkaar op de vuist. Twee mannen liepen daarbij steekwonden op. Zij zijn naar het ziekenhuis gebracht en volgens de politie buiten levensgevaar.

Burgemeester Kolff wacht eerst het politierapport af. Wel wijst de gemeente erop dat de situatie bij het gebedshuis anders is dan wanneer er gevochten wordt bij een café. Ze hebben andere vergunningen. Wanneer de burgemeester het politierapport ontvangt is nog niet bekend.

De verdachten gingen er na de vechtpartij vandoor in twee voertuigen. Ze konden even verderop tot stoppen worden gedwongen. Vier mannen zijn door de politie aangehouden.

In 2016 was er ook al een knokpartij bij de moskee, het ging toen om een ruzie tussen Koerden en Turken. Hier zijn destijds mensen voor veroordeeld.

Lees ook

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.

de brug brugkelder

Nieuwe klep Papendrechtsebrug half miljoen kilo zwaarder: zo wordt brugkelder versterkt

De brugkelder van de Papendrechtsebrug is volledig leeggehaald. Onderdelen, zoals de grote tandbaan, zijn verwijderd. Nu worden de voorbereidingen getroffen voordat het volgende proces start: het versterken van al het beton.

boot corrie (1)

‘De echte hoofdprijs was deze fantastische avond’: Corrie wint derde prijs Gondelvaart

Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”

foto

Scholieren geven afsnijden fietspad bij pont toe: ‘Dan hoef ik niet te wachten’

Creatieve scholieren op de Kerkeplaat in Dordrecht, waar zij de rijbaan in plaats van het fietspad gebruiken om een stoplicht te omzeilen. De politie is er niet blij mee, maar schoolgangers geven het afsnijden lachend toe. “Die boete? Gewoon snel wegfietsen en dan komt het wel goed, hoor.”

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.