Dordrecht, Netherlands

Veel overnamekandidaten voor Bellevue

Hotel Bellevue, de parel van de Dordtse horeca, mag zich na het faillissement van de vorige exploitant, vorige maand, verheugen in de belangstelling van liefst 25 kandidaten, die de zaak willen overnemen.
Corrado Francke | 13 juli 2020 17:36 | Aangepast op 13 juli 2020 17:36
Hoewel veel bedrijven het in de coronacrisis moeilijk hebben is horecamakelaar Conny Knook niet verbaasd: "Toen de ergste schrik voorbij was zagen wij in mei en juni al dat ondernemers weer vooruit durven kijken."

Maandag organiseerde ze een kijkdag. De belangstellenden willen uit concurrentieoverwegingen niet in de publiciteit. Hoe serieus de belangstelling precies is weet ook Knook niet: "maar ik heb goeie hoop. We hebben het hier over hét hotel van Dordrecht."

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Luke fotografeert meteoren en molens in een: ‘Je zit er een hele nacht voor, maar het resultaat mag er zijn’

“Ik had geluk, ééntje liet de reflectie van de vallende sterren in het water zien”, vertelt Luke Ver...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...

Buiten genieten van een film: hier in Dordrecht kan het

Film kijken kan thuis of in de bioscoop, maar deze maand ook in de buitenlucht. In de Kloostertuin i...

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...

Dordrecht rukt uit voor vallende sterren aan de hemel

Sterrenwacht Mercurius bleef woensdag tot middernacht open, en niet voor niets: tientallen bezoekers...