gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verdachte liquidatie Dordrecht in rook opgegaan

d25439c0068daae890a199152b1d668d

Een bijzondere ontdekking doet het 25-koppig rechercheteam tijdens het onderzoek naar de moord op Remsley Eisden in Dordrecht. De dader rent na de liquidatie vanaf de Van den Tempelstraat een steegje in, richting de Savornin Lohmanweg. Maar vervolgens verdwijnt hij als sneeuw voor de zon. De politie houdt er dus rekening mee dat de dader een woning is ingevlucht.

 | Aangepast op
Na een bezoek aan een café in winkelcentrum Crabbehof, stapt de 36-jarige Remsley op zondagmorgen 15 oktober om circa 0.30 uur in de Van den Tempelstraat in zijn auto. Er wordt bijna direct met een automatisch vuurwapen op hem geschoten. Remsley overlijdt ter plekke. Mogelijk is hij het slachtoffer geworden van onenigheid tussen twee criminele groepen in Dordt.
Kijkers die meer informatie hebben over die groepen en de ruzie of meer weten over de vluchtweg van de dader, worden verzocht met de politie contact op te nemen. Bovendien wil de politie graag spreken met een scooterrijder die tijdens de aanslag voorbijrijdt. De bestuurder van een auto die kort voor de liquidatie langsrijdt en eerder werd opgeroepen om zich te melden heeft dat inmiddels gedaan.

Bel met de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Anoniem melden kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000

Dit bericht verscheen ook op de website van onze mediapartner RTV Rijnmond.

Lees meer over:

Lees ook

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

binnenkijken in oud monument

Van ingezakt monument naar moderne woningen: boterbeurs voor het eerst te bezoeken

Het monumentale pand ‘De Boterbeurs’ in de Dordtse binnenstad, was jarenlang niet te bezoeken. Tot afgelopen weekend: tijdens Open Monumentendag liet architect en bewoner Hendrik Jan Groeneweg trots zien hoe het geworden is. “De bezoekers die het gebouw verlieten, waren ongelofelijk enthousiast.”

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.